Základné informácie o psíkovi:

Meno: Macko
Pohlavie: pes
Narodený: 2013
Váha: 15 kg

03.09.2023 Macko našiel nový domov.

17.08.2023
 Macko včera absolvoval operačný zákrok, pri ktorom mu bola odstránená malá očná gula nefunkčného očka zašitá rana. Predídeme tým zdravotným komplikáciám a aj z estetického hľadiska to bude lepšie. Všetko zvládol dobre a držte mu palce, nech budúcu sobotu na adopčnú-charitatívnej akcií Cesta za šťastím už konečne niekoho chytí za srdce, lebo je to skvelý parťák.

08.08.2023 PSÍK ZA ODMENU = NÁŠ MACKO 😍
Macko je už nejaký čas v novej dočaske V BYTE a počujeme na neho samú chválu, že je to skvelý rodinný pes a psík za odmenu ☺️ Veľmi by sme mu dopriali už jeho vlastný, trvalý domov – prezdieľajte a pomôžte mu v hľadaní 🙏 Aj keď je to podľa čipu už senior (narodený v apríli 2013), správaním Macko rozhodne nepatrí medzi typických seniorov! Je veľmi milý, dobrý, znášanlivý, vnímavý, s energiou a zvedavosťou mladíka. S radosťou ide na prechádzku, nosí a hľadá svoje hračky, učí sa nové povely a triky alebo sa schúli k nohám pod stôl a len chce byť s vami, keď máte homeoffice 😀 V aktuálnej dočaske je v byte s ďalšími zvieratami a počas neprítomnosti dočaskárov celý čas v tichosti prespí (dočaskári majú kamerové záznamy ako dôkaz ☝️) Aj keď vie vydávať širokú škáku zvukov, susedia sa zatiaľ nemali dôvod sťažovať. Veríme, že by si zvykol aj ako jediný psík v domácnosti.

Macko nemá problém so psíkmi ani s mačičkami, je to dobrý kamarát detí. Hračky a jeho rodina sú jeho najväčšia záľuba (viac ako iní psi alebo zvieratá). Pravdepodobne následkom úrazu má jedno očko nefunkčné, ale v ničom mu to neprekáža.  Je rozumný, vychovaný, má hygienické návyky a nič nezničí. Ak chcete mať „hotového“ psíka s potenciálom, Macko je pre vás ten pravý – je ideálnej veľkosti 16 kg, čipovaný, očkovaný, kastrovaný, pripravený na odchod do novej rodiny. Dočasne býva pri Bratislave.

12.01.2023 Macko je velmi vnimavy a ma stale energiu a zvedavost mladika. S radostou ide na prechadzku, nosi a hlada svoje hracky, uci sa nove povely, alebo sa vam schuli k noham pod stol a len chce byt s vami ked mate homeoffice 😀
Rad sa rozprava, najma ked ste boli prec a vratite sa, od radosti vam vyrozprava vsetko co robil a preco ste mu chybali 🙂 Chyba mu jedno ocko, ma to este bolestive, preto len citlivo treba hladit na hlavicke.
Macko nema problem so psikmi, nie je bitkar, a ked steka, vacsinou ide o oznamovanie, nikdy nie utocenie, je to dobrak. S 2 vacsimi detmi, fenkou a mackou v núdzovej dočaske vychádza bez problemov a je velmi statocny, kedze kazdy den mu musime osetrovat, cistit uska.
Zopar charakteristik:
– hracky a jeho „clovek“ su jeho najvacsia zaluba (viac ako ini psi alebo zvieratá)
– v aute je disciplinovany, pokojny
– nevidi na jedno ocko, stane sa ze narazi na tej strane do prekazky, tomu treba prisposobit chodzu na vodzke (chore ocko pri nohe)
– samozrejme, je rozumný, vychovaný, má hyg. návyky a nič neničí
Macko je kastrovany, osetreny proti parazitom, po dolieceni usiek a ocka bude ockovany.