Základné informácie o psíkovi:

Meno: Mates
Pohlavie: pes
Vek: 10 rok
Váha: 10 kg


03.01.2018 Dnes nás veľmi zasiahla nečakaná smutná správa, Matesko dnes odišiel za dúhový most :-((( Zlyhalo mu súčasne niekoľko vnútorných orgánov a tak ho majitelia museli nechať odísť… Svoj skutočný domov mal len 5 týždňov, no aj za túto krátku dobu sa stal plnohodnotným členom rodiny.
28.11.2017 Mates našiel nový domov.
01.09.2017 Úbohý MATES bol na staré kolená odložený ako nepotrebná vec, preto hľadáme tomuto nenáročnému, skromnému, pokojnému a láskyplnému psíkovi nový domov u milovníkov seniorov. Matesko chodí veľmi rád von, na prechádzku, ktorá vyhovuje jeho temperamentu, rád si prečíta psie noviny a stretne psích susedov. Matesko je veľmi láskyplný a rád sa nechá vyhladkávať, hygienické návyky má zvládnuté, keď potrebuje, vypýta sa von, vie zostať doma sám a počkať, kým sa vrátite z práce.
Matesko bude ideálnym spoločníkom pre ľudí v pokojnej domácnosti, ideálne s výbehom na záhradku, pokojne aj k starším ľuďom, aby si navzájom robili spoločnosť. Mates býva teraz dočasne pri Bratislave, je kastrovaný a čipovaný, bude očkovaný.

25.07.2017 Matesko sa javí ako super nenáročný psík, ktorý miluje spoločnosť a hladkanie, zbožňuje prechádzky vonku, na záhradu občas vybehne, ale vždy sa pýta von spoznávať svet za bránkou 🙂 V dome nič nezničil, hygienu má od prvého dňa, na vodítku ide pekne, neťahá. Zo začiatku veľmi plakal, bol zmätený z cudzieho prostredia a akonáhle nebol pri ňom človek, spustil plač, tiež, keď mal ostať doma sám, ale už sa udomácnil a pekne zvláda byť aj sám doma. Nemá problém ani s inými psami či detičkami. Bol by ideálnym spoločníkom pre starších osamelých ľudí s ktrými by si navzájom spríjemnili deň.
Je kastrovaný, čipovaný, ošetrený proti parazitom, čaká ho očkovanie a čistenie chrupu. Na svoj nový domov čaká v Stupave.

14.07.2017 Mates bol prevezený do dočasky. Vyšetrenia dopadli prekvapivo dobre, srdiečko aj pľúca má v poriadku, krvné výsledky tiež nepreukázali žiadne nezrovnalosti. Jedine zúbky bude treba dať do poriadku.

27.06.2017 Tento malý psík Mates žil celý svoj život v osade, čo sa na ňom podpísalo. Na sklonku života sa dostal k nám čo môže byť jeho šanca na lepší život. V prvom rade ho však potebujeme dostať z koterca, aby si konečne na staré kolená mohol užívať pohodlie a lásku, ktorú si zaslúži. Veľmi súrne hľadáme dočasnú opateru v BA a okolí, psík je zvyknutý na pobyt vo vnútri. Mateska dáme ošetriť a nájdeme mu nový domov.
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1724396730922011&id=113613822000318

Fotky

 
Google has deprecated the Picasa API. Please consider switching over to Google Photos

 
Google has deprecated the Picasa API. Please consider switching over to Google Photos