Základné informácie o psíkovi:

Pohlavie: pes
Vek: 9rokov

13.01.2011 Maxík svoj boj o život v noci vzdal a podlahol ochoreniam. Spi sladko Maxik. Moc ma mrzí, že záchrana prišla neskoro. Možno by to dopadlo inak 🙁
ĎAKUJEME zo srdca všetkým, ktorí prispeli na Maxíkovu liečbu. Celková vyzbieraná suma je 289e. Tieto prijmy nájdete zverejnené v sekcii príjmy a výdaje pod menami darcov. Pokiaľ by si niekto želal peniažky vrátiť, prosím kontaktujte nás.

11.01.2011 Maxíkovej záchrany sa ujalo naše OZ. Maxík je už na klinike v Trebišove. Vraj to je s ním vážne, namiesto zápalu pľúc bola zistená babezióza, jeho celkový zdravotný stav pridáva na vážnosti ochorenia.

09.01.2011 Volám sa Max a mám 9 rokov. Nenarodil som sa pod šťastnou hviezdou, ale so svojím osudom som sa dávno zmieril. Nikdy som nebol náročný. Do útulku vo Vranove nad Topľou som prišiel ako šteniatko aj so svojou maminou a žijem tu už 9 rokov. Život v rodine a pocit niekomu patriť poznám len z rozprávania. Tieto príbehy znejú veľmi dobre a často sa mi o tom sníva. Ja však neviem prsne čo to znamená, nakoľko som to nikdy nezažil. Jediný domov, ktorý poznám dokonale, je koterec v útulku. Jediná rodina, ktorá sa o mňa stará, sú ľudia, ktorí denne obstarávajú psíkov na útulku. Ja som zato veľmi vďačný. Teraz mám však veľký problém. Dostal som zápal pľúc a zo dňa na deň sa cítim horšie. Zimy môj stav iba zhoršujú a ja cítim, že sa blíži môj koniec. Potrebujem teplé miesto, kde by som sa mohol zotaviť. Inak som rokmi ostrieľaný a keď sa mi polepší, môžem sa vrátiť späť do útulku, aj keď…nikdy som nezažil dokonalé šťastie a tak by som nerád zomrel bez pocitu, že som niekam patril. Myslím, že môj vzhľad nie je podstatný a teda ak vás moc nezaujal, aj napriek tomu si myslím, že vám môžem veľa dať. Svoju lásku a oddanosť. Som predsa tiež živý tvor, ktorý má city a túžby.
Prosím zachráňte mi život. Dajte mi šancu a čas pokúsiť sa nájsť si svoju rodinu. Pomôžte mi aspoň dočasne.

Fotky

[pe2-image src=“http://lh4.ggpht.com/-0V3FWHxpYAw/TU2fbbxxbOI/AAAAAAAAKQo/SKZQwQ8ArDk/s144-o/Maxik.jpg“ href=“https://picasaweb.google.com/108818682678131875719/X#5570283607788973282″ caption=““ type=“image“ alt=“Maxik.jpg“ ]