Základné informácie o psíkovi:

Meno: Micka
Pohlavie: mačka
Vek: 2 roky

11.12.2020 Micka našla nový domov.
29.09.2020 MICKA – dvojročná mačička, milá, pokojná, nenápadná a láskavá, zvyknutá na pobyt v byte, ale určite by ocenila aj bezpečný výbeh von, postačil by aj zabezpečený balkón. Micka nie je vhodná do rušnej domácnosti s veľkým pohybom osôb, neteší sa miaganiu a stískaniu, nemá rada zmeny a presuny…skôr je vhodná k ľuďom, ktorí pochopia jej nežnú a skôr utiahnutú povahu a doprajú jej čas, aby nadobudla k nim dôveru a obľúbila si ich (pozor, na to nestačí 24 hodín, ale týždne, možno aj mesiace).
Mačička je zvyknutá na mačiatka aj na psíka, ale neprekážal by jej domov, v ktorm by bola ako jediná mačička príp. s iným zvieratkom (príp. s akváriom).
Mačička je kompletne vakcinovaná, sterilizovaná, čipovaná, testovaná.
Dočasne býva v BA III.
22.04.2020 MICKA (1,5 roka, mensi vzrast) je mačička, ktorá sa majiteľovi stratila, ale keď sa našla, už ju majitelia nechceli naspäť. Micka je vhodná len ako jediná mačička v domácnosti, ideálne do domu s prístupom dovnútra.
Micka sa na ulici naučila ostražitosti, pri nezvyčajných zvukoch a náhlych pohyboch sa zľakne a má tendenciu sa brániť, preto ju neodporúčame k deťom a ani k ľuďom, ktorí chcú prítulnú mačičku na maznanie a nekonečné hladkanie. Inak je to dobrá mačka, milá a láskavá spoločníčka, kým jej to vyhovuje.
Mačička je čipovaná, testovaná, sterilizovaná, očkovaná, dočasne býva v BA.