Základné informácie o psíkovi:

Meno: Micuška
Pohlavie: mačka
Vek: 7 mesiacov


13.12.2017 Micuška našla nový domov.

06.12.2017 Micuška je 7 mesačná klapouchá mačička atraktívnej modrej farby s rozkošnou papuľkou, ktorej sa majitelia vzdali, keď jej bola diagnostikovaná epilepsia. Od nasadenia liekov (berie ich dvakrát denne spolu s krmivom –
podávanie liekov je bezproblémové) záchvaty zatiaľ nemala. Micinka je navyše hluchá, čo jej však vôbec neprekáža, je to jedinečná hrdá mačacia osobnosť.
Momentálne sa nachádza na veterine, kde smúti za rodinou, je nesvoja zo stiesneného priestoru a celý čas leží v záchodíku.
Micuš má rada hračky s nitkami, pierkami a chvostíkmi. Keďže ju nerušia zvuky, rada a dobre spinká. Má rada deti a trpezlivo znáša aj nadbytok detskej lásky a pozornosti. Rada pozoruje v kuchyni ľudí pri varení. Je zvyknutá cestovať a presúvať sa. Je očkovaná, odčervená a začipovaná.
Ak máte doma ešte kúsok miesta, máte skúsenosti s mačičkami a neodradí vás ochorenie, darujte prosím Micuš domov, nech nemusí Vianoce stráviť osamelá a opustená v klietke. Pre svoj hendikep je vhodná len na celoročný pobyt vnútri.
Prosíme všetkých záujemcov o adopciu, aby rozumne zvážili svoje možnosti a vyberali nielen očami, ale predovšetkým aby brali do úvahy potreby mačičky – každá zmena, každý presun môže takémuto pacientovi vyvolať záchvat. Mici potrebuje stabilné láskyplné prostredie – už navždy.
Nachádza sa v BA.

Fotky

 
Google has deprecated the Picasa API. Please consider switching over to Google Photos