Základné informácie o psíkovi:

Meno: Miško
Pohlavie: pes
Vek: 1 rok


07.02.2019 Miško našiel nový domov.

09.01.2019 Miško (1rok) je malý psík, mix jazvečíka, ktorý si v živote veľa vytrpel. Bol nájdený v polovici decembra na východe SK vo veľmi zlom stave – vychudnutý, premrznutý a vyšetrenia ukázali zápal močového mechúra a zlomenú panvu – pravdepodobne ho zrazilo auto. Miško musel byť zoperovaný, našťastie sa krásne zotavuje a dnes už len občas odľahčuje jednu nožku.
Napriek všetkému zlému, je Miško veselý psík, ktorý si naplno užíva život. Naplno si užíva pohodlie bytu a mäkkého pelieška či sedačky. Okrem svojich hračiek nič neničí, v byte sa správa spôsobne, nie je hlučný a má zvládnuté aj hygienické návyky. Veľmi rád má spoločnosť iných psov, rád sa s nimi zahrá, preto ho odporúčame aj ako parťáka k inému psíkovi/fenke. Po jazvečíkoch zdedil lovecké pudy, takže venčiť sa môže zatial len na vodítku, najmä v lese ho veľmi láka zver.
Miškovi hľadáme aktívnu rodinu, vhodný je len na celoročný pobyt dnu s prístupom von, môže aj k deťom, ktoré už vedia, ako sa ku psíkovi správať. Miško je kastrovaný a čipovaný a na svoju rodinu čaká v dočaske v BA.

Fotky

 
Google has deprecated the Picasa API. Please consider switching over to Google Photos