Základné informácie o psíkovi:

Pohlavie: pes
Vek: 10rokov

07.01.2012 Momuško bol zachránený jednou úžasnou paniou a jej skvelou rodinou. V krátkej dobe sa však jeho stav veľmi zhoršil a mal silné bolesti, pri ktorých už nezaberali ani lieky. Momuško dnes opustil tento svet a odišiel za duhový most. Spi sladko maličký. Na mieste na ktorom si, si opäť mladý a zdravý. Budeme navždy spomínať a pripomínať si chvíle s tebou. :-((( Ďakujem pani Miškajovej a jej rodine zato, ze pri ňom stáli keď to najviac potreboval.

29.12.2011 10 ročný psík Momo by rád rozpovedal svoj príbeh, ktorý sa takmesr skončil jeho bezdôvodným odchodom za duhový most…
Volám sa Momo a mám už 10 rokov. Nežil som zlý život, mal som pána, ktorého som nesmierne miloval. Kedykoľvek by som za neho položil život. Bol pre mňa všetkým, žil som len pre neho, zbožňoval jeho spoločnosť. Ako roky plynuli, začal som si uvedomovať, že keď príde môj čas, môj milovaný pán tu ostane sám. Čo si len bezo mňa počne? Trápil som sa touto myšlienkou mnoho krát, ani raz som nepomyslel nato, čo by som ja robil bez neho. Ten deň však prišiel, môj majiteľ sa ma rozhodol vzdať a poslať ma na druhú stranu. Zrazu som sa ocitol na cudzom mieste plnom cudzích ľudí. Čo som urobil? Čím som si to zaslúžil? Trestá ma preto, že som zostarol? Rád by som to zmenil, aby som opäť mohol byť s ním. Ale on to videl inak, zradil ma a želal si moju smrť. Som staručký a slabý a ostal som sám. žijem len vďaka dobrým ľuďom, ktorí mi dali šancu. Puká mi srdce o to viac, že nemám kam ísť. Dostanem ešte jednu šancu v mojom veku? Sú aj ľudia, ktorí ma dokážu milovať staručkého a slabého? Chcem dožiť dôstojne medzi tými, ktorí ma budú milovať a budú si vážiť moju lásku a vernosť. Prosím pomôžte mi.
Takýto smutný osud postihol Moma, preto vás prosím pomôžte mu. Je zvyknutý v byte, je pokojný a milý. Trošku má slabšie zadné nôžky, ale nič vážne. Nie je to dôvod na jeho utratenie. Očkami sa sťažuje, čo ho postihlo a prosí o záchranu.

Fotky

[pe2-gallery album=“http://picasaweb.google.com/data/feed/base/user/108818682678131875719/albumid/5691598990459942721?alt=rss&hl=en_US&kind=photo“ ]