Základné informácie o psíkovi:

Pohlavie: mačka

05.02.2011 Práve som sa dozvedela od Lucky /dočasnej opatrovníčky Nancy/, veľmi smutnú správu. Nancy odišla za dúhový most 🙁 Tak veľmi som sklamaná. Dostala šancu na život, dostala skvelú opateru, Lucka jej chcela dať domov a aj napriek tomu musím teraz písať, že Nancy tu už nie je 🙁 Nancy budeš nám strašne chýbať, budeme navždy spomínať 🙁 Spi sladko maličká, veľa si si vytrpela :-(.
Lucka zo srdca ti ďakujem, že si sa jej ujala a dala jej bezpečie, pocit, že niekam patrí a maximálnu starostlivosť.
Roman vďaka za veterinárnu starostlivosť, bolo toho veľa, ale za pokus to stálo. Moc si vážim tvoju dôkladnú prácu a starostlivosť.

31.01.2011 Je až neuveriteľné čím všetkým musela Nancy prejsť a stále prechádza. Pamätám si deň ,keď ku mne Nancy pribehla na ulici a očami prosila o záchranu. Posledné štádium kotnosti, zapálené očká a silný kašeľ. Jej stav bol katastrofálny a tak sme poprosili SZ, aby cicušku vzali kým sa nezotaví. Vďaka nim bola vykastrovaná. Až po mesiaci nám šťastie privialo Lucku, skvelú babu, ktorá sa Nancy ujala a poskytla jej DO. Mysleli sme, že pre Nancy sa začal lepší život, ale žiaľ následky celoživotného pobytu na ulici priniesli ďalšie problémy. Bol jej zistený stafilokok. Na základe jej extrémne oslabenej imunity, lieky, ktoré musela brať, spôsobovali ďalšie problémy ako napríklad to, že Nancy nechcela papať. Jej stav bol ako na hojdačke, raz lepšie, raz horšie. Po 2 mesiacoch neustáleho liečenia a zotavovania sa zdalo byť všetko lepšie a my sme verili, že to tak ostane. Žiaľ tešili sme sa predčasne. Nancy má silnú plieseň kože, ktorá rýchlo postupuje. Vypadáva jej srsť a opäť jej nechutí papať 🙁 Pevne dúfam, že sa to raz skončí a Nancy bude môcť žiť šťastný život.
Chcem sa zo srdca poďakovať Lucke, za jej starostlivosť a hlavne trpezlivosť a tiež veterinárovi Romanovi z kliniky Bennett, ktorý sa o Nancy nepretržite stará.
Nancy je ideálnym adeptom na virtuálnu adopciu. Ďakujeme za každú pomoc.

14.11.2010 Cicuška Nancy bola nájdená na ulici vo veľmi zlom stave. K tomu bola ešte aj kotná. Vzhľadom na závažnosť jej zdravotného stavu, musela byť kastrovaná. Teraz sa zotavuje a následky silného prechladnutia pomaly ustupujú. Cicuška pravdepodobne svoj doterajší život prežila vonku medzi divými mačičkami, ale aj napriek tomu je neuveriteľne prítulná a kontaktná. Má veľmi rada ľudí a miluje hladkanie. Pre Cicušku hľadáme dobrý domov, najlepšie vo vnútry. Cicuška vie chodiť na mačacie WC.

Fotky

[pe2-gallery album=“http://picasaweb.google.com/data/feed/base/user/108818682678131875719/albumid/5539469983794232433?alt=rss&hl=en_US&kind=photo“ ]