Základné informácie o psíkovi:

Meno: Nera
Pohlavie: mačička
Narodená: 01.03.2022

13.07.2023 Neruška má šťastie a môže natrvalo zostať u svojich oddaných dočaskárov, ktorí sa o ňu už takmer rok s láskou starajú, ktorých si omotala okolo pazúrika svojím šarmom a dobrou povahou a s ktorými spolu tvoria rodinu <3 Kris a Maťovi ďakujeme a Nerke želáme ešte veľa mesiacov v zdraví <3 28.11.2022 nové info o NERE: našťastie – vzhľadom na mačičkinu diagnózu – nie je nič nové, cica je krásna, má chuť do jedla, na hru, nemá žiadne prejavy ochorenia, dúfam, že to takto vydrží čo najdlhšie ❤ Z fotiek vidno, ako jej prospieva kvalitná strava, má nádhernú hebkú srsť, je to krásna a predobrá mladá mačka.
Naďalej jej hľadáme rodinu s pokojným prostredím a ideálne aj so skúsenosťami so zvieratkami so zníženou imunitou.
❌ Mačička NERA je tiež vhodnou adeptkou na virtuálnu adopciu. ❌

05.09.2022 Mačička je veľmi milá, prítulná, nehryzie, neškriabe, má krásnu polodlhú srsť, rada sa nechá česať, rada sa hrá vo svojom obľúbenom tuneli, s loptičkami… chutí jej surové mäso, ale neodmietne ani jogurt či granule. Môže k inej mačičke s rovnakou diagnózou alebo ku psíkovi, príp. v krajnom prípade ako jedináčik. Mačacia leukémia je neliečiteľná, ale mačička môže prežiť pekných pár rôčkov a rozdávať radosť, netreba sa jej báť, choroba nie je prenosná na človeka ani iné druhy zvierat okrem mačiek.

17.8.2022 Krásna prítulná cca 5-mesačná mačička sa objavila v obci pri BA – vyšetrenia ukázali hnačky, zapálené oči, nepeknú staršiu ranu na hlavičke (lebka nie je poškodená) a navyše test potvrdil mačaciu leukémiu.
Dáme spraviť ďalší test, ale mačička je takmer na sto percent chorá. Podľa štatistík sa takéto mačičky dožívajú v priemere 2,5 roka.
NÁJDEME NIEKOHO, KTO MA CICU S PODOBNOU DIAGNÓZOU ALEBO KTO NEMÁ MAČIČKU A VZAL BY SI NERU K SEBE? Ochorenie je prenosné na mačky, nie však na iné druhy zvierat.
AK NENÁJDEME JEDNU OCHOTNÚ OSOBU, UKONČÍME PRÍJEM MAČIAT, ABY SME ICH NEOHROZILI.
Ak má niekto záujem pomôcť Nere, vyslobodiť ju z klietky a tým pomôcť ďalším mačiatkam v núdzi, píšte na OZMAJMESRDCE@GMAIL.COM