Základné informácie o psíkovi:

Meno: Nia
Pohlavie: sučka
Vek: 2,5 rokov

18.08.2019 Nia našla nový domov.
05.08.2019 Nia je 2,5 ročná množiteľská francúzska buldočka. Pôvodná majitelka úplne zanedbala výchovu, na Niu nemala čas a nechávala ju dlho samú – prišla nevychovaná, nesocializovaná fenka, ktorá útočila na psov aj ľudí. Vďaka skvelej práci dočaskárov /a ich pevným nervom :-)/ sa z nej stáva normálny pes. Nia je veľká milovníčka loptičiek a paličiek, s nimi by sa naťahovala do úmoru. Stále má niečo na práci – vyťahuje, hrabe, šteká, naháňa, presúva, odsúva… So psami aj fenkami je znášanlivá, v bezpečnom prostredí sa môže venčiť bez vodítka. Je zvyknutá v dome s prístupom von, hygienu má už takmer 100%, zvykla si na spoločnosť druhej fenky a keď sa pred odchodom do práce dostatočne unaví, zvládne byť sama doma. Ak sa ranné venčenie zanedbá, nájde si niečo „pre zábavku“. Vhodná by preto bolo k druhému psovi, alebo k niekomu, kto pracuje z domu, alebo má možnosť brať psíka so sebou do práce. Ideálne k niekomu, kto už buldočka mal a pozná ich špecifickú povahu.
Nia je alergička, musí brať lieky, s nimi funguje normálne, je už kastrovaná, čipovaná, kompletne očkovaná. Na šancu na nový začiatok čaká v dočaske v Bratislave.

09.07.2019 Nia je 2,5 ročná množiteľská francúzska buldočka. Pôvodná majitelka úplne zanedbala výchovu, na Niu nemala čas a nechávala ju dlho samú, teraz nás čaká dlhá cesta, aby sme Niu dali do poriadku po psychickej stránke. Nia /alebo Nie, ako ju premenovali dočaskári :-)/ na privítanie rafla dočaskárku, teraz sú už kamošky, ale má separačnú úzkosť, keď spraví niečo zlé, prikrčí sa a pociká od strachu, na vodítku ťahá ako o život, nepozná žiadne povely a aj po 2 hodinovom intenzívnom venční má ešte dosť energie, stále má niečo na práci – vyťahovuje, hrabe, šteká, naháňa, presúva, odsúva… Nia je okrem toho alergička, musí brať lieky, s nimi funguje normálne, je už kastrovaná, čipovaná, kompletne očkovaná. Ak ste sa dočítali až sem a popis vás neodradil, naopak beriete prevýchovu zanedbaného psíka ako výzvu, budeme radi, ak sa nám ozvete, Nia je vhodná len do skúsených rúk. Na šancu na nový začiatok čaká v dočaske v Bratislave.