Základné informácie o psíkovi:

Meno: Nikolas
Pohlavie: pes
Narodená: 06/2019
Váha: 16 kg

25.04.2022 HĽADÁM SVOJU RODINU, ZNAČKA UŽ NAVŽDY ❤️🙏

Ahoj, volám sa Nikolas, Niko a touto cestou by som si rád našiel TEBA 💞 Atuálne bývam v Petržalke, ale pôvodom som východniar ako repa. Na život v meste som si zvykal dlhšie, ale už mi nerobí žiaden problém, má to svoje výhody – napríklad kopa nových štvornohých pawťákov 😎 Bývanie v byte mi nerobí žiaden problém, ale ak by si mala dom, nebudem protestovať, pokial ma pustíš aj do spálne (rád by som aj do postele, ale teda uskromním sa s pelechom, keď už to musí byť). Dôležitý pre mňa nie je výzor, ale vnútorná krása a keďže láska ide cez žalúdok, tak plná miska 🍗🐶 Som v najlepších rokoch (v lete budem mať 3 roky), atletickej postavy (16kg) a TY by si mala/mal byť aktívna/y, športovo založená/ý, napríklad by sme mohli spolu chodiť behať. Som trochu hanblivý, tak počítaj s tým, že potrebujem trochu času, ale potom ti dám celé svoje srdce 💓
Nikolas je veselý parťák, ktorý si prešiel peklom v osade, preto potrebuje trochu viac času pri zmene rodiny, potom sa z neho stane maznák a lepidlo 🥰 Je kompletne vererinárne ošetreny, čipovaný, kastrovaný. Na svoju rodinu čaká v dočaske v BA V.

02.03.2022 Dnes sme prebrali psíka, ktorý v útulku v Michalovciach 2 roky neúspešne čakal na svoju rodinu. Podla info. z útulku, je to veselý, bezproblémový psík, ktorý má rád ľudí, iných psíkov, nevadia mu ani mačičky a je blázon do loptičiek. Nikolas však poznal len osadu a útulok a z prevozu bol na smrť vystrašený a preventívne na všetkých vrčal. Až prítomnosť druhého psíka pomohla, aby sa ukludnil. Zatial je stále bojazlivý, potrebuje sa oťukať a socializovať, aby zistil, že mu tu nič nehrozí, potom to bude znova ten veselý psík, ako bol v útulku.