Základné informácie o psíkovi:

Meno: Nikolas
Pohlavie: pes
Narodená: 06/2019
Váha: 16 kg

04.10.2022 Nikolas našiel nový domov.

15.06.2022 Nikolas (3 roky, 16 kg) je skvelý parťák ideálnej veľkosti, ktorý zatiaľ nemal šťastie na vlastnú rodinu. Je šikovný, výborne socializovaný, láskyplný. Pri prvom kontakte je obozretný, ale keď sa oťuká, je to veľké lepidlo a veselý psík 😍 Je to energický psík, ktorý však nemá problém preležať s vami deň v posteli, keď budete chorí. Je výborne socializovaný so psíkmi, kamarát s mačičkami, poslušný a ovládateľný. Samozrejme, je zvyknutý na pobyt v byte, hygienické návyky zvláda ľavou zadnou. Bol by ideálnym parťákom k ďalšiemu psíkovi 🐕🐩
Niko je kompletne veterinárne ošetrený, čipovaný, kastrovaný. Na nový domov čaká v dočaske v Bratislave. Tá mu končí už 21.6., podarí sa nám pre neho nájsť rodinu?

📌KONTAKT: OZMAJMESRDCE@GMAIl.COM
25.04.2022 HĽADÁM SVOJU RODINU, ZNAČKA UŽ NAVŽDY ❤️🙏

Ahoj, volám sa Nikolas, Niko a touto cestou by som si rád našiel TEBA 💞 Atuálne bývam v Petržalke, ale pôvodom som východniar ako repa. Na život v meste som si zvykal dlhšie, ale už mi nerobí žiaden problém, má to svoje výhody – napríklad kopa nových štvornohých pawťákov 😎 Bývanie v byte mi nerobí žiaden problém, ale ak by si mala dom, nebudem protestovať, pokial ma pustíš aj do spálne (rád by som aj do postele, ale teda uskromním sa s pelechom, keď už to musí byť). Dôležitý pre mňa nie je výzor, ale vnútorná krása a keďže láska ide cez žalúdok, tak plná miska 🍗🐶 Som v najlepších rokoch (v lete budem mať 3 roky), atletickej postavy (16kg) a TY by si mala/mal byť aktívna/y, športovo založená/ý, napríklad by sme mohli spolu chodiť behať. Som trochu hanblivý, tak počítaj s tým, že potrebujem trochu času, ale potom ti dám celé svoje srdce 💓
Nikolas je veselý parťák, ktorý si prešiel peklom v osade, preto potrebuje trochu viac času pri zmene rodiny, potom sa z neho stane maznák a lepidlo 🥰 Je kompletne vererinárne ošetreny, čipovaný, kastrovaný. Na svoju rodinu čaká v dočaske v BA V.

02.03.2022 Dnes sme prebrali psíka, ktorý v útulku v Michalovciach 2 roky neúspešne čakal na svoju rodinu. Podla info. z útulku, je to veselý, bezproblémový psík, ktorý má rád ľudí, iných psíkov, nevadia mu ani mačičky a je blázon do loptičiek. Nikolas však poznal len osadu a útulok a z prevozu bol na smrť vystrašený a preventívne na všetkých vrčal. Až prítomnosť druhého psíka pomohla, aby sa ukludnil. Zatial je stále bojazlivý, potrebuje sa oťukať a socializovať, aby zistil, že mu tu nič nehrozí, potom to bude znova ten veselý psík, ako bol v útulku.