Základné informácie o psíkovi:

Meno: Noky, Marko Friky a Flip
Pohlavie: pes
Vek: 6 týždňov

20.05.2017 Noky, Marko Friky a Flip našli svoj nový domov.

12.05.2017

MARKO (hnedý) a NOKY (čierny) sú rozkošní opustení drobní súrodenci (približne 6 týždňov, cca 1,5 kg), ktorí už v takomto v útlom veku zažili nepriazeň osudu. Obaja sú ako bežné šteniatka „na zjedenie“, zatiaľ sa iba hrajú, papajú a spia. Cikať sa už učia na podložku, ale nová rodina musí počítať s mláčkami a kôpkami aj mimo.
Čierny Noky je odvážnejší a riadne šidlo, hnedý Marko je zatiaľ trochu kľudnejší, potrebuje mať svoj pokoj a má svoje tempo, aj miska ho zaujíma až vtedy, keď ju má celú pre seba 🙂
V dospelosti odhadujeme šteniatkam menší až menší stredný vzrast (10-13kg), na adopciu ich odporúčame k mladým aktívnym ľuďom, ktorí majú skúsenosti s výchovou šteniatok, samozrejme treba počítať s mnohými nezbednosťami, obhryzenými vecami, množstvom radosti, veselosti a lásky.
Šteniatka sú čipované, prechádzajú procesom odčervenia, následne začneme s očkovaním a momentálne obšťastňujú svoju dočasnú rodinu neďaleko Bratislavy.

Fotky

 
Google has deprecated the Picasa API. Please consider switching over to Google Photos

FRIKY (s čiernym obojkom) A FLIP (so žltým obojkom) sú malí asi 6-týždňový psíčkovia, ktorí boli nájdení v lese. Sú to aktívne hravé šteniatka. Flip je pokojnejší, ale odvážnejší. Friky je aktívnejší avšak trochu opatrnejší. V dospelosti budú menšieho vzrastu (cca 10 kg), takí po kolená. Návykom sa pomaly učia.
Šteniatka sú čipované, prechádzajú procesom odčervenia, následne začneme s očkovaním a momentálne sa nachádzajú v dočasnej starostlivosti v Bratislave.

Fotky

 
Google has deprecated the Picasa API. Please consider switching over to Google Photos