Základné informácie o psíkovi:

Meno: Octavia, Ofelia, Felicia a Fabia
Pohlavie: sučky
Vek: 5 týždňov

11.03.2019 Felicia – šteniatko vyhodené v lese, najnovší model január 2019, aktuálne miery v 10. týždňoch – váha 5,5 kg, dĺžka tela bez chvosta 55 cm, výška 31cm (k 8.3.). Krásne rozumné šteniatko s veľkým potenciálom, ktorý treba využiť. Vyzerá to, že niekde medzi predkami bol aj ovčiak, po ktorom zdedila inteligenciu, v dospelosti predpokladáme váhu okolo 20kg. Feliacia je rozumná, všímavá, komunikatívna, potrebuje blízky kontakt so svojou svorkou. Má potenciál pri výcviku, povely „ku mne“ a „sadni“ ovláda takmer 100 %, za pamlsok spraví všetko, akonáhle pochopí, čo treba spraviť. Hygienu treba ešte doladiť, občas sa jej ešte pritrafí kalúžka aj doma, ale to je vzhladom na vek ešte pochopiteľné. Vyrastá v rodine s deťmi, ktoré má veľmi rada. Potrebuje domov, kde budú mať dostatok času sa jej venovať, bude mať možnosť tráviť s rodinou čo najviac času ako člen svorky, nie ako strážca na dvore. Potrebuje výcvik a zamestnanie hlavičky, inak si zábavku vymyslí sama. Už teraz je jasné, že svoju rodinu a domov si bude strážiť – na votrelcov šteká, voči cudzím psom je ostražitá a reaguje podľa sympatií a veľkosti psa. Bude potrebovať aktívnu rodinu, ale hlavne pozornosť svorky a zmysluplné trávenie času.
Felicia je čipovaná, odčervená, má prvé očkovanie proti infekčným chorobám. Na svoju novú rodinu čaká v domácom depozite pri Bratislave.

08.03.2019 Fábia našla nový domov.

22.02.2019 Ofélia našla nový domov a Octávia je rezervovaná 🙂

15.02.2018 Felicia najnovší model január 2019, aktuálne miery dĺžka tela bez chvosta 49 cm, výška 26 cm, hmotnosť 3 kg (k 13.2.), ideálne bábätkovské miery 🙂 Krásne šteniatko, z ktorého určite vyrastie nádherný dospelý pes. Nie taký veľký, aby náklady na jeho stravu zruinovali rodinný rozpočet, ale dostatočne veľký, aby bola rodine, v ktorej bude žiť dobrou parťáčkou pri všetkých aktivitách (predpokladáme stredný vzrast okolo 15kg). Je rozumná, všímavá, komunikatívna, s ozaj širokou škálou dorozumievacích prostriedkov verbálnych aj neverbálnych 🙂 Nie je taká  pojašená ako jej menšia sestrička Fabia, rozvážnejšia, zato ešte väčšie mojkadlo. Takisto pracujeme na hygienických návykoch dnu aj von. Keď som napísala, že z nej raz bude nádherný pes, myslím to doslovne. Má potenciál pri výcviku, veľmi dobre reaguje na pamlsky a má krásny, skutočne exkluzívny kožúšok . 
Felicia je čipovaná, odčervená, čaká ju prvé očkovanie. Na svoju novú rodinu čaká v domácom depozite pri Bratislave.

15.02.2018 Fabia najnovší model január 2019, aktuálne miery dĺžka tela bez chvosta 36 cm, výška 20 cm, hmotnosť 1,8 kg (k 13.2.). Maličké vlkošedé šteniatko, zrejme mix špica. Všetko je na nej malé: očká ako koráliky, malé chutné čierne ušká, malé labky, ktorých končeky prstov sú akoby diskrétne omočené v bielej farbe… Ale odvahu má veľkú a zvedavosť ešte väčšiu, energiu takmer nevyčerpateľnú a nič nie je krajšie ako relaxovať pri hladkaní nádherného hebkého kožúška, keď Fabiu šantenie konečne unaví a príde sa vám stúliť k nohám. Je to inteligentné psíča, učí sa hygienickým návykom v byte na podložku a vonku na určené miesto… V dospelosti predpokladýme menší stredný vzrast, okolo 10-12kg a určite bude mať krásny huňatý kožúšok. Bude z nej ideálna parťáčka pre aktívnu rodinu, vyrastá s deťmi ktoré má veľmi rada.
Fabia je už čipovaná, odčervená a čaká ju prvé očkovanie. Na svoju novú rodinu čaká v domácom depozite pri Bratislave.

02.02.2019
Šteniatka dobre papajú a prospievajú, dnes boli rozdelené do 2 dočasiek – Fabia a Felicia sú kúsok od Bratislavy, Octavia a Ofelia cestovali až ku Piešťanom. Zatial ich nie je možné adoptovať s hľadaním nových rodín začneme o 2 týždne, keď budú mať prvé očkovanie.
30.01.2019 Octavia, Ofelia, Felicia a Fabia – 4 šteniatka, ktoré boli nájdené vyhodené v lese ako odpad. Majú cca 4-5týždňov a okolo 1-1,5kg, všetko sú fenky. Bolo ich pôvodne 5, jedno sa už našlo mŕtve 🙁 Boli zablšené a nafúknuté brušká svedčia o množstve parazitov. Dnes boli odčervené, jedna fenka je slabšia než ostatné. Držte im palce, nech to všetky zvládnu.