Základné informácie o psíkovi:

Meno: Oskar
Pohlavie: pes
Vek: 1rok


08.09.2015 Oskar našiel nový domov.

22.08.2015 Tento fešný, pekne sfarbený, približne 1,5-ročný kríženec NO si prešiel strastiplnou cestou, ale bol jedným z tých šťastnejších a dostal sa k nám. Bol umiestnený do domáceho depozitu, kde bol liečený. Teraz, po takmer úplnom zotavení čaká na svoj nový, láskavý domov. Oskar je veľmi poslušný psík, okamžite si osvojil viaceré povely aj napriek tomu, že sa mu doteraz nikto nevenoval, hygienické návyky si osvojil takmer okamžite, je zvyknutý na pobyt v byte, kde si užíva pohodlie. V byte sa správa ukážkovo, nie je štekavý, neničí, vydrží doma sám. Priateľský je k ľuďom aj ku psíkom, neustále sa chce hrať – ideálny spoločník pre každého.
Oskar hľadá nový domov, najlepšie by sa cítil v RD, kde by mal celoročný prístup dnu, ak mu budú dopriate dostatočné vychádzky, môže aj do bytu. Osky je veter. ošetrený, kastrovaný, nachádza sa pri  BA.

27.07.2015 Novinky od Oskara chorého na demodikózu:
„Oskar sa má dobre.Rany na hlavičke aj na nohách sa mu pekne hoja,uz to nemá červené a chrasty tam tiež už skoro nie sú. Je veľmi poslušný,neviem či ho učil niekto od vás ale vie na povel sadnúť, ľahnúť, pekne si sadne zakaždým, keď sa mu dáva obojok, hygienické návyky mal tiež a teraz sa učí dať packu. Nezje veľa granulí asi nie je na nich zvyknutý ale keď sa s niečim zmiešajú tak zje samozrejme všetko. Keď je doma sám, nič neničí,väčšinou spí,trocha zaškrabe na dvere keď niekto odchádza ale to nie vždy a iba chvíľočku. S ľuďmi nemá žiadny problém,len niekedy z diaľky zašteká na niektorých, ale nespraví nič. So psíkmi sa chce väčšinou hrať, väčšinou je priateľský“
Oskar je približne 1,5-ročný kríženec podobný nemeckému ovčiakovi a asi je aj podobne múdry – je veľmi poslušný, okamžite si osvojil viaceré povely aj napriek tomu, že sa mu asi doteraz nikto nevenoval. Rýchlo sa lieči z demodikózy, za týždeň sa mu rany krásne zahojili a vybledli. Hygienické návyky má dokonalé, vie zostať doma sám, nič nezničí. Priateľský je k ľuďom aj ku psíkom, chce sa hrať – ideálny spoločník pre každého.

16.07.2015 Oskar bol privezený do KS len pár dní na to, ako prišiel Dody /daj odkaz na dodyho/ Po kompletnom vyšetrený mu stanovili rovnakú diagnózu-demodikóza s množstvom otvorených rán po tele. Bola nasadená liečba, ktorá bude finančne náročná a bude trvať minimálne 2 mesiace.
Oskarko bol pár dní na to prevezený do dočasnej opatery, kde sa bude zotavovať a čakať na svoj nový domov. Zatiaľ sa javí ako veľmi milý, pokojný a prispôsobivý psík. Od prvého dňa má hyg. návyky.
Oskar je ideálnym adeptom na virtuálnu adopciu.

Fotky

[pe2-gallery album=“http://picasaweb.google.com/data/feed/base/user/108818682678131875719/albumid/6173675643401322881?alt=rss&hl=en_US&kind=photo“ ]