Základné informácie o psíkovi:

Meno: Page
Pohlavie: sučka
Narodená: 2017
Váha: 9,5 kg

26.01.2022 Page našla nový domov.
28.12.2021 Šibalka Page k nám pricestovala z Banskej Štiavnice, z OZ Túlavá Labka, v koterci jej bola zima, tak sme ju vzali k nám do dočasky. Page je zvedavá, kontaktná a priemerne aktívna fenka, podľa správania by sme jej tipovali maximálne 2 roky, aj ked jej veterinár vek odhadol na 5 😀 Je nizsieho vzrastu s váhou 9,5kg.
Doma vás bude nasledovať pri každom kroku, aby jej niečo neušlo, medzi jej ďalšie záľuby patrí pitvanie plyšákov, nepohrdne ani požutím obojku či vodítka, vďaka čomu vás naučí veci nenechávať v jej dosahu bez dozoru. Inak je úplne bezproblémová, nábytok ani iné vybavenie domácnosti neutrpelo žiadne škody, hygienické návyky má zvládnuté, vonku dobre vychádza s inými psami, nebojí sa ani koní, no mačičky rada ponaháňa.
Je to vítací typ psa, ktorý sa teší každému človeku, dospelému aj deťom /tak od 5-6 rokov, tie menšie sú na ňu príliš hrrr a stráni sa ich/. Čo sa týka poslušnosti, tak je to ešte nepopísaný papier, za pamlsok sa určite postupne všetko naučí. Ak ste aktívna rodina a chýba vám chlpatá parťáčku do voza aj do koča, s ktorou sa nebudete nudiť, ozvite sa nám. Page je už kompletne veterinárne ošetrená a kastrovaná, na nový domov čaká v dočaske v BA V.