Základné informácie o psíkovi:

Meno: Pency
Pohlavie: sučka
Narodená: 06/2023
Váha: 7 kg

17.12.2023 Pency našla nový domov.

28.11.2023 Skvelá parťáčka do voza aj do koča! 5mesačná, 9kilová slečna Pency si hľadá svoju rodinku. Je prítulná, šikovná, hravá, akčná, rýchlo sa viaže na človeka. Má 100% hygienu (vie sa vypýtať) a vie vydržať nejaký čas aj sama doma. Super socializovaná, zvláda aj cestu MHD, môžete ju so sebou vziať do práce a rovnako nadšená bude z prechádzky lesom.

Predpokladáme, že v dospelosti bude stredného vzrastu okolo 12-15kg. Hľadá si domov u aktívnej rodiny, ktorá bude mať čas na vyťaženie a výchovu mladej puberťáčky. Je už kompletne veterinárne ošetrená, ale nedarí sa nám zbaviť ju giardii, preto ju zatiaľ radšej odporúčame len do domácnosti bez iných zvierat. Dočasne býva v BA IV.
26.10.2023 4mesačná, 7 kilová slečna Pency si hľadá svoju rodinku. Je prítulná, šikovná, hravá, rýchlo sa viaže na človeka. Prišla k nám len nedávno z michalovského útulku a na život v byte si zvykla veľmi rýchlo. Má už zvládnutú hygienu (v noci bez nehody, cez deň zatiaľ s častejším venčením) a vie vydržať aj sama doma.

Predpokladáme, že v dospelosti bude stredného vzrastu okolo 15kg. Hľadá si domov u aktívnej rodiny, ktorá bude mať čas a chuť venovať sa výchove šteniatka. Je už kompletne veterinárne ošetrená, alebo bohužiaľ momentálne preliečujeme giardiozu, aj keď nemá žiadne príznaky, zatiaľ ju k druhému psíkovi neodporúčame. Dočasne býva v BA IV.

17.10.2023 Dnes k nám z michalovského útulku pricestovala táto malá slečna.