Základné informácie o psíkovi:

Meno: Pepsi, Fanta, Cola, Sprite
Pohlavie: šteniatka
Vek: 7 týždňov


06.02.2018 Pepsi našla nový domov.
30.10.2017 Pepsi našla nový domov.
14.09.2017 Sprite našiel nový domov.
06.09.2017 Fanta našla nový domov.

29.09.2017 Svoju rodinu si ešte vždy hľadá aj táto dvaapólmesačná dokonalá slečna. Pepsi nie je žiadna krehotinka, s váhou 5kg a tým najrozkošnejším kukučom z nej určite vyrastie originálna psica strednej veľkosti (15-18kg). Je to klasické šteniatko, je hravá, nezbedná, mojkavá. Zvyknutá na život v byte s iným psíkom a deťmi. Hľadáme jej aktívnych psíčkarov, rodinu ktorá jej dá láskavý domov, potrebný výcvik a bude ju brať ako člena rodiny. 

 
Google has deprecated the Picasa API. Please consider switching over to Google Photos

14.08.2017 4 šteniatka zachránené z osady v Plaveckom Štvrtku, kde mali len minimálnu šancu dožiť sa dospelosti, Pepsi a Fanta kvôli intoxikácii po odčervení museli byť hospitalizované na veterine, našťastie to zvládli a dnes sa všetky 4 šteniatka tešia na svoje nové rodiny.
Pepsi (hnedá s oranžovou mašličkou) a Cola (hnedá s ružovou mašličkou) sú sestričky, majú okolo 6 týždňov. Pepsi (1,5kg) je najväčšia, hravá, Cola (1kg) je menšia, ale priebojná, ukecaná.
Fanta (čierna s ružovou mašličkou) a Sprite (čierny s modrým motýlikom) budú pravdepodobne od inej fenky, majú asi o týždeň menej, váhu okolo kila, Sprite je pokojný mojkač, Fanta je tiež mojkadlo, ale už sa začína prebúdzať malý čertík v nej 🙂 V dospelosti predpokladáme, že budú menšieho stredného vzrastu, okolo 10-14kg.
Sú to klasické šteniatka, hrajú sa a vymýšľajú pokiaľ nezaspia, hygienické návyky im zatiaľ nič nehovoria. Hľadáme pre ne nové rodiny, kde budú mať trpezlivosť na výchovu nezbedného šteniatka a nezbavia sa ich ani keď už z nich nebudú tieto rozkošné chlpaté guličky. Rodinu, ktorá im dá láskavý trvalý domov. Vhodné sú len na celoročný pobyt do vnútra, môžu aj k deťom, ktoré už vedia, ako sa u šteniatku správať, či iným zvieratám.
Na svoje nové rodiny čakajú v domácom depozite v Ivanke pri Dunaji, sú čipované a 3x odčervené.

Fotky

 
Google has deprecated the Picasa API. Please consider switching over to Google Photos