Základné informácie o psíkovi:

Meno: Princessa
Pohlavie: sučka
Narodená: 01.09.2018
Váha: 11 kg

02.03.2023 Povabna a mila Princessa, ktora az vo svojich styroch rokoch zacala objavovat svet, si pomerne rychlo nasla uzasnu rodinu, ktora ju bude s radostou, laskou a pochopenim sprevadzat pri odhalovani dalsich kras spoluzitia cloveka a psika so vsetkym, co k tomu patri 🙂
Uz teraz sa tesime na spravy z noveho domova a pokrokoch tejto skutocne milej sucinky.

19.01.2023 PRINCESSA (nar. 1.8.2018, 11 kg) – veľmi milá, jemná, mierna sučka stredného vzrastu, výborne vychádza s ľuďmi aj inými psíkmi, hygienické návyky má zvládnuté na jednotku, doma nič neničí, pokojne čaká, kým si dokončíte prácu a budete mať čas na hlboké pohľady do očí, hladkanie či vychádzku.
Krátkodobo dokáže doma zostať sama, ale dlhodobejšiu neprítomnosť treba ešte dotrénovať (privykanie na pobyt v klietke), rovnako aj vychádzky poskytujú príležitosť na upevňovanie vzťahu a upevňovanie koncentrácie psíka na psovoda – preto odporúčame Princessu radšej k trochu skúsenejším psičkárom než k začiatočníkom.
Nie je to psík, ktorý skáče do náručia každému okoloidúcemu, jej dôveru si treba získať, ale komu sa to podarí, ten bude mať po boku veľmi oddaného spoločníka.
Princessa určite nie je vhodná k mačičkám.
Sučinka je čipovaná, ošetrená proti parazitom a kastrovaná, dočasne býva v Bratislave.