Základné informácie o psíkovi:

Pohlavie: pes
Vek: 1rok


25.08.2015 Ready našiel nový domov.

07.07.2015 Readynko je cca 3-4r. psík, ktorý sa túlal ulicami, čo sa mu stalo osudným. Po zrážke s autom mu ostala pokrútená predná labka. Po konzultácii s viacerými veterinármi sme sa zhodli, že Ready môže bez problémov fungovať, nakoľko bolesti nemá. Šlachy sú už poskracované, takže ani operácia by labke nepomohla. V tele sa mu našli Broky, ale tie nespôsobujú našťastie problémy.
Vravíte si, že tento psík toho má za sebou viac ako dosť? Máte pravdu, osud mu moc neprial, ale teraz prišla pomoc a on má nádej na lepší život. Preto prosíme dobrých ľudí, aby mu dali šancu a poskytli mu nový domov, aby aj on konečne niekam patril. Readynko je nekonfliktný psí, keď si na nové miesto zvykne, väčšinu času spinká alebo oddychuje. Má rád svoj priestor, preto ho odporúčame k RD domu s prístupom dnu, samozrejme uvíta aj prechádzky mimo dvor. Ak máte kúsok miesta v srdci a vo svojom domčeku, napíšte nám prosím.

28.06.2015 NOVÉ INFO Nestačí, že Ready aj napriek svojmu zraneniu stále nemá kam íst, ešte sa mu pridružili ďalšie zdravotné problémy a v noci skončil na veterine na infúziách. Zatiaľ to vyzerá na silný zápal, ale nevieme viac. Modlíme sa, aby to nebolo nič vážnejšie. Držte mu prosím palce.
NAĎALEJ PROSÍME O POMOC S DOČASNOU OPATEROU, V ÚTULKU TO S NÍM POJDE DOLU VODOU, POTREBUJE MAŤ NIEKOHO PRI SEBE, ABY ZABOJOVAL.

27.06.2015 Ready je od včera v dočasnej opatere v BA, začo sa chcem z celého srdca poďakovať Dominike. Jedine ona neostala ľahostajná k našej prosbe o pomoc a Readyho na nejaký čas prichýlila. Naďalej mu hľadáme dočasnú opateru alebo nový domov, kde bude môcť zotrvať. Deformácia labky je spôsobená starou zlomeninou, ktorá sa už vraj ťažko bude dať napraviť, ale skúsime sa ešte poradiť s ďalším veterinárom. V prípade, že sa nebude dať labka zachrániť, bude amputovaná, ale vraj môže žiť aj takto, nakoľko mu však packa pri chôdzi zavadzia, radšej to všetko ešte prekonzultujeme.
Ready hľadá milujúci domov u ľudí, ktorým nebude prekážať jeho hendikep. Ide o milého, cca 5 ročného psíka /stredný vzrast-21kg/, zatiaľ trochu vyplašeného. S fenkami vychádza, so psíkmi zatiaľ v kontakte nebol, ale isto by si pri správnom vedení zvykol.

SOS, POMOŽTE NÁM ZACHRÁNIŤ READYHO!!!!!!!! PRÍPAD NAJVAČŠEJ NÚDZE!!!! MÁME BEZNÁDEJNE PLNO A READY NEMÁ KAM ÍSŤ!!!

25.06.2015 Dnes bol nájdený tento psík. Na ľavej prednej labke má staršiu zlomeninu. Labka je celá pokrútená a rameno vyskočené. Reday je práve na klinike, aby sme zistili, či sa mu bude dať labka zachrániť.
NEMÁME HO VŠAK KAM DAŤ!!! Dočasky máme úplne plné, adopcie stoja a my nevieme kam s ním. Naliehavo hľadáme dočasku v BA a blízkom okolí. Náklady na veterinu a krmivo uhradíme, len vás veľmi prosíme o pomoc s jeho umiestnením na nejaký čas. Prosím, neostaňte ľahostajní, Ready má šancu na lepší život a len Vy nám môžete pomôcť.
Ready je stredného vzrastu /20kg/, so psíkmi zatiaľ nemal problém.

Fotky

[pe2-gallery album=“http://picasaweb.google.com/data/feed/base/user/108818682678131875719/albumid/6165796548293602849?alt=rss&hl=en_US&kind=photo“ ]