Základné informácie o psíkovi:

Meno: Reno
Pohlavie: pes
Narodená: 2021
Váha: 10 kg

05.04.2022 Reno našiel nový domov.
24.03.2022 Reno je v podstate ešte len odrastené šteňa (9 mesiacov), no už zažil krutosť „ľudí“ a tak je zo začiatku voči cudzím nedôverčivý. Keď však zistí, že mu nič nehrozí, stane sa z neho neskutočné lepidlo a mojkoš 💞
Fešino k nám prišiel z michalovského útulku, pôvodne osadník si už naplno užíva život meského psa – navštívil už psiu kaviareň, premenil sa na divočáka 🐗 na brehu Dunaja a absolvoval aj výšlap na Slavín. Reno je síce malého vzrastu (10kg) no nie je to žiaden gaučový povaľač – nemá problém denne nabehať 10 kilometrov. Dobieha teraz svoje šťeňacia obdobie a doma ho väčšinou vidíte s hračkou 😀 Okrem nich však nič v byte neničí. Hygienu má tak na 80%, nejaká tá mláčka sa mu občas ešte pritrafí, to treba ešte dotrénovať. Vonku sa už môže venčiť na voľno, pekne poslúchne a svojho človeka si stráži. Voči iným psom je občas žiarlivý, ale dá sa ľahko usmerniť a potom sa s nimi aj zahrá. Môže teda aj ako parťák k druhému psíkovi. Tiež z neho bude dobrý parťák pre deti a oddaný obranár svojej rodiny 💓 Je kompletne veterinárne ošetrený a na tú pravú rodinu čaká v dočaske v BA V. Ak by ste ňou chceli byť VY, ozvite sa nám. Adopcii predchádza mailový pohovor a nezáväzné stretnutie.

02.03.2022 Dnes sme z útulku v Michalovciach prijali aj tohoto fešáka. Reno je v podstate ešte šteniatko, zatiaľ sa oťukáva, no už sa prejavil ako žiarlivec 😀 Nateraz na ňom vidieť, že má dáke to kilečko navyše, takže začíname s aktívnym pohybom. Na adopciu bude uvoľnený tak o týždeň, keď sa viac prejaví.