Základné informácie o psíkovy:

Pohlavie: pes
Vek: 2roky

31.07.2013 Rodny sa konečne dočkal nového domova.

05.05.2013 Rodny – ďalší príbeh milého psíka, ktorý sa stretol s krutosťou človeka. Rodny je mladý, cca dvojročný kríženec stredného vzrastu (asi ako bígl). Je zrejmé, že za svoj život si zažil veľa zlého – podpísalo sa to na jeho povahe. Dlhšie mu trvá, kým si získate jeho dôveru, je veľmi plachý. Ale keď zistí, že mu nič nehrozí, dal by za vás život. Oddaný, verný psík, ktorý vás musí mať stále na očiach. Je mu jedno, či s vami zdieľa gauč v obývačke alebo stan na čundri či výhľad z Gerlachu, je rád, že je s vami a môže vás ľúbiť. Rodny je veľmi inteligentný, ovláda základné povely ako sadni, ľahni, daj packu, dokonca vie panáčkovať . So psíkmi ani s fenkami nemá problém, rád sa s nimi hrá. Tiež sa rád hrá s loptičkou či palicou aport. Má hygienické návyky. Je očkovaný, čipovaný, kastrovaný a veterinárne ošetrený. Pokiaľ máte záujem o spoločníka do voza aj do koča, Rodny je ten pravý pre vás. Nachádza sa kúsok od BA.

12.04.2013 Tento pekný, milý havko sa niekoľko dní túlal okolo karanténnej stanice v Malackách. Kolegynka sa snažila odchytiť ho, ale veľmi sa bál a tak ho zatiaľ prikrmovala. Včera sa to konečne podarilo a psík už je v bezpečí v KS, kde má čo jesť aj piť a je o neho postarané. Teraz čáká na láskavého človeka, ktorý mu dá stály domov. Rodny je mladý psík stredného vzrastu. Je nekonfliktný, veľmi hravý a bezproblémový. Najradšej sa naháňa s inými psíkmi, alebo fenkami. Je vhodný do RD s celoročným prístupom dnu, ale zvykol by si aj v byte. Ak hľadáte priateľa, Rodny je pre vás ideálny.

Fotky

[pe2-gallery album=“http://picasaweb.google.com/data/feed/base/user/108818682678131875719/albumid/5866395685748943873?alt=rss&hl=en_US&kind=photo“ ]