Základné informácie o psíkovi:

Meno: Rusty
Pohlavie: pes
Vek: 1 rok

10.02.2020 Rusty našiel nový domov.
04.02.2019 O VLASTNÝ PELIEŠOK A RODINU SA UCHÁDZA AJ RUSTY 🐾
Ako vidieť na fotke, Rusty je bojovník, prišiel síce o nožičku, no na chuti do života a eláne mu to neubralo. Je to mladý, 1,5 ročný psík, ktorý sa teší pozornosti človeka, neustále vrtí chvostom a miluje deti. Tento 13kilový psík je zvyknutý na život v byte, má 100% hygienické návyky, okrem hračiek nič neničí a rád sa vyvaľuje na gauči. Aj keď má len 3 labky, je to aktívny psík, občas ešte zabudne, že už nemá všetky 4 packy. S inými zvieratami nemá problém, vychádza so psíkmi aj fenkami.
Rustymu hľadáme tú najlepšiu rodinu, ktorá mu vynahradí všetko to zlé, čím si musel prejsť. Na nový domov čaká v dočaske v BA II.

05.12.2019 Dnes sme do opatery prebrali bojovníka Rustyho‼️ Tento psík sa dlhšie túlal pri železničnej trati a pravdepodobne kvôli stretu s vlakom prišiel o časť labky, tkanivo už odumrelo, Rusty mal veľké šťastie, že to vôbec prežil. Zachránili ho dievčatá z KS Topoľčany, ktoré ho vzali z ulice, labka sa zachrániť už nedala a tak musela byť celá amputovaná‼️
Dnes sme ho vďaka našej obetavej dočaskárke Monike ♥ prevzali pod naše OZ, v byte sa mu s novou kamoškou zatial celkom páči. Rana je veľká, raz sa mu už rozpadla a musela byť zašitá znovu 😪 Držte Rustymu palce, nech sa rana dobre hojí, je v tých najlepších rukách, tak veríme a dúfame, že žiadne komplikácie už nebudú a Rusty sa naučí fungovať aj bez nožičky 🐾
Ak by ste sa rozhodli podporiť Rustyho a naše OZ, aby sme mohli aj naďalej pomáhať tým, ktorí si sami nepomôžu, budeme vďační.