Základné informácie o psíkovi:

Meno: Sally
Pohlavie: sučka
Narodená: 07/2022
Váha: 7 kg

14.11.2023 Sally našla nový domov.
28.08.2023 Mladučká, cca ročná fenka sa u nás po mesiaci už oťukala a milo nás prekvapila, ako pred nedávnom zvládla akciu s množstvom psíkov, ľudí a hlasnou hudbou.Je to veľké lepidlo, neskutočne si užíva priazeň človeka a s radosťou sa nechá hladkať. Zároveň ako mladý psík, má aj veľa energie a uvítala by rovnako hravú psiu parťáčku/parťáka. Sally ku nám prišla ako nepopísaný papier a bude s ňou ešte dosť práce, preto potrebuje buď skúseného majiteľa, alebo človeka, ktorý má čas a chuť absolvovať s ňou výcvik. Aktuálne býva v byte, no majitelia by príliš nemali lipnúť na materiálnych statkoch, keďže už jej padli za obeť úchytky z komody a rada sa venuje bytovému dizajnu 🙈 Ideálne by bolo, ak by majitelia mali možnosť pracovať čiastočne z domu, než ju toto obdobie prejde. Sally je už kastrovaná, v procese očkovania. Aktuálne býva v dočaske v Bratislave V.

14.08.2023 Sally si hľadá domov. Mladučká fenka sa aj u nás prejavila ako veľké lepidlo, neskutočne si užíva priazeň človeka. V byte vie ostať sama doma (s ďalšími psami) a má takmer zvládnutú aj hygienu. V minulosti určite dostala aj bitku, už pri zvýšení hlasu sa plazí a kňučí 😔 Vhodnejší než život na rušnom sýdlisku by pre ňu bol domček, resp. rodina, ktorá popracuje na jej socializácii. Keďže je to mladučká fenka, určite to všetko môže dobehnúť.
Sally je už kastrovaná, v procese očkovania. Aktuálne býva v dočaske v Bratislave.

27.07.2023 Sally je mladučká, ročná fenka, veľké lepidlo 🙂 Našla pri Bánovciach, zanedbaná, veľmi vyplašená. Po pár dňoch sa z nej stala veľká maznoška, najradšej je v spoločnosti ľudí a hladkať ju môžete celý deň. Kamoší sa so psami, fenkami aj mačičkami. Dnes, pri prevoze k nám, sa predviedla ako riadna Drama Queen, najskôr v prepravke spievala v kvalite Tiny Turner a potom na vodítku sa metala ako ryba na suchu 🙈 Našťastie sa po chvíľke ukludnila.