Scooby doo

Základné informácie o psíkovi:

Meno: Scooby doo
Pohlavie: pes
Narodená: 2020
Váha: 3,5 kg

27.11.2023 NÁJDE AJ SCOOBY TEN PRAVÝ DOMOV❓❓❓

Scooby doo alebo aj Scoobko je 4 ročný psík, s ktorým sa osud nemilo zahral 💔 Po tom, čo sa jeho majiteľka už o neho nemohla starať, skončil u nás. Zmenu zle znášal, navyše ho dlho trápili zdravotné problémy, tak mu padli aj vyhliadky na domov. Scooby mal veľmi zlé pečeňové testy, keď sa nám konečne podarilo dať do poriadku jeho trávenie, vyskočili ďalšie problémy – zapálené oči, koža a infekcia uší.

Scooby je ALERGIK, nastavili sme ho na hypoalergénnu diétu a liečime ušká. No keďže už raz o domov prišiel, veľmi by sme si pre neho priali vlastnú rodinu, kým sa zasa úplne udomácni v dočaske, kde už naozaj nemôže ostať na trvalo.

A aký Scooby je? Nesmierne kontaktný a hravý, veselý a spoločenský psík, takto krásne zvládol aj fotenie do nášho charitatívneho kalendára. Scoobko býval predtým v byte, má zvladnutú hygienu, vydrží aj nejakú dobu sám doma. Má 4 roky a 3,5kg, nový majiteľ musí počítať s častejšími návštevami veteriny, keďže je alergik.

Neodporúčame ho k malým deťom a ani s mačičkami sa veľmi nekamaráti, je to skrátka teriér, aj keď malý vzrastom a stále aktívny. Ideálny domov by bol v rodine s ďalším rovnako hravým psím parťákom/čkou. Aktuálne býva v dočaske v pri Nitre.

Adopcia je určitý proces, predchádza jej mailový pohovor a nezáväzné stretnutie, psíkov nevozíme a ani nedávame na prevoz tretím osobám.


12.01.2023
Scooby doo alebo aj Scoobko je 4 ročný psík, s ktorým sa osud nemilo zahral 🙁 Po tom, čo sa jeho majiteľke veľmi zhoršil zdravotný stav a ďalej sa už o Scoobka nedokázala postarať, skončil u nás. So smútkom v očiach sa ponevieral po dome, kým si trošku nezvykol na fakt, že jeho milovaná majiteľka sa už nevráti. Každým dňom sa viac a viac rozkukáva, už sa aj pohraje so psíkmi, s hračkami, ale úplne najradšej mi leží na kolenách a spinká. Scoobko býval v byte, má zvladnutú hygienu, vydrží aj nejakú dobu sám doma. Má 4r. a 3,5kg, je veter. ošetrený. Je to v podstate hotový psík. Neodporúčame ho ale k veľmi malým deťom a ani s mačičkami sa veľmi nekamaráti.