Základné informácie o psíkovi:

Meno: Sirius
Pohlavie: pes
Narodený: 05.06.2022
Váha: 11 kg

19.12.2022 Sirius našiel nový domov.
05.10.2022 Sirius 🖤 Rovnako ako filmový hrdina, podľa ktorého dostal meno, bol nežiaduci. Jeho záchranca ho našiel učupeného ⚠️NA KRAJNICI NA DIAĽNIČNOM OBCHVATE⚠️ pri vjazde do Sitiny v BA. Mal obrovské šťastie, že ten správny človek, bol v správny čase na správnom mieste. Toto cca 4 mesačné labradoidné šteniatko však na ľudí nezanevrelo, má srdce na dlani, resp. na jazyku 😛 Nesmierne sa teší z každého človeka a rozdáva pusinky. Už teraz má 11kg, predpokladáme, že v dospelosti bude mať okolo 20-25kg.
Sirius je veľmi šikovný a je radosť sa s ním učiť, pri častejšom venčení robí potrebu len vonku a dokonca už pozná povely sadni, ľahni, k nohe a zostaň. Ako klasické šteniatko už začal aj vystrkovať rožky, začali mu chutiť topánky a vo voľnom čase sa rád venuje prácam v záhradke. Hľadáme mu domov dnu s prístupom von. Môže aj k inému psíkovi, deti má tiež veľmi rád. Potrebuje aktívneho majiteľa, ktorý ho dokáže vyťažiť a má čas a chuť venovať sa výchove malého-veľkého nezbedníka 🐕
Na svoju novú rodinu čaká v dočaske neďaleko Bratislavy. Bol ošetrený proti parazitom a čoskoro ho čaká prvé očkovanie. Ak Vám padol do oka, napíšte nám.