Základné informácie o zvieratku:

Meno: Snowflake
Pohlavie: pes
Dátum narodenia: 20.08.2023
Váha: 4,5 kg

24.03.2024 Snowovi sa čakanie vyplatilo, našiel skvelý domov v Čechách.

03.01.2024
 Čafte mravce, tu Snowflake, hlásim sa po sviatkoch, nejaké tie dekagramy som nabral, ale musím si už dávať bacha, lebo som vraj na zjedenie 😳

Pred Silvestrom som bol na kontrole a teda vôbec sa mi to nepáčilo, chceli mi dať odfotiť labku, ale hneď pochopili, že so mnou to také ľahké mať nebudú 😎 Vraj teda kontrola o 2 týždne. Ak som tomu rozumel dobre, vraj ma musia uspať, aby mi mohli labku odftiť, to som zvedavý, ako to chcú spraviť, ja teda na veterine rozhodne spať nebudem 😃 Inak sa mám super, moji dočasní páničkovia sú fajn, len by ma mohli viac poslúchať, ale veď na tom ešte popracujeme 😎 Inak minule ma vážili a mám 4,5kg, vraj budem v dospelosti stredný pes, teraz mám okolo 4 mesiacov. Najviac sa mi páčia hračky, s nimi je zábava a môžem ich poriadne žuť, dočaskárom sa nepáči, keď žujem ich, že mám zuby ostré ako ihličky.
Spoznal som už aj kopec psov, ale moc mi s nimi nedovolia sa jašiť, kvôli tej mojej labke 🙄 Aj mačky a sliepky som už stretol, ale tie sa vôbec nechceli kamošiť. Ozaj, ešte sa musím pochváliť, že už chodím na záchod von, ako veľký pes, alebo ak nestihnem, pustím to v sprchovom kúte, vraj som veľmi šikovný.

No a teda touto cestou hľadám rodinu, kde by ma chceli navždy – moja podmienka je, aby nemali radi nudu, boli akční ako som ja (resp. chcem byť, len si musím šetriť labku) a dočaskári hovoria, že aj keď ľúbim všetkých ľudí, musia to byť ľudia, ktorí vedia psovi určiť hranice – ale mne by sa zasa páčilo šéfovať 😙. A aby som nezabudol, tieto divné párky vraj ešte budem musieť zniesť až do konca februára.
Ak by z nás mohli byť parťáci, napíš tetám z OZtka na mail 🐾

21.12.2023 Túto malú bielu guľku v núdzi sme dnes prebrali pod naše krídla. Maličkého priniesli na veterinu majitelia s nepeknou trieštivou zlomeninou prednej labky a na liečbu nemali financie. Nečudo, keď malý nebol ani len čipovaný. Takto žiaľ končia tie šteniatka „DAROVANÉ DO DOBRÝCH RÚK“ 💔Krpec má max. 4 mesiace a dostal predčasný vianočný darček v podobe šance na lepší život. Včera podstúpil náročnú operáciu, ďakujeme doktorovi Čeginovi z Marfilvetu za záchranu labky, teraz nám ostáva len dúfať, že sa nič nepokazí a labka sa mu dobre zrastie.
Poďakovanie patrí aj slečne Lucke, ktorá Snowflakovi ponúkla dočasku v Bratislave, bez jej pomoci by sme ho totiž nemali kam dať. Držte mu palce, zďaleka nemá vyhraté 🙏