Základné informácie:

Pohlavie:
Vek:

26.04.2015 Sati našla nový domov.

24.05.2015 Marvin našiel nový domov.

23.05.2015 Lina našla nový domov.

22.05.2015 Darwin našiel nový domov.

18.05.2015 Rambo našiel nový domov.

10.05.2015 Mamba našla nový domov.

19.04.2015 Dnes majú šteniatka 6 týždňov, čoskoro môžu ísť do nového domova. Je možné si šteniatko rezervovať.

07.03.2015 Aj takto končia namnožené psy pre nezodpovednosť majiteľa.
Je tomu len pár dní, čo sme urgentne hľadali kojacu sučku pre malinké, len cca 2 dňové šteniatka, ktorých sa niekto zbavil tým najhorším spôsobom. Pohodil ich v Malackom parku v igelitke!
Situácia vyzerala byť absolútne beznádejná, veď čo s takými bábätkami, kam s nimi, kto sa o ne postará tak, aby to prežili? Našťastie na zemi stále žijú ľudia, čo sú ochotní pomôcť a práve vďaka nim všetkých 6 drobcov stále žije! 4 z nich sú umelo dokrmované a o dve sa stará náhradná maminka-sučinka Natika. Držte palce, 3 krásne slečny Mamba, Sila, Lina a 3 krásnych fešákov Azziho Copyho a Ramba čaká ešte dlhá cesta. Snáď aj toto bude príbeh so šťastným koncom pre všetkých.

MAMBA (bledá) A RAMBO (čierny)
Mamba je jedným zo 6 šteniatok, ktoré niekto hneď po narodení vyhodil v igelitke na ulicu v Malackách a odsúdil ich tak na hroznú smrť, našťastie sa nám ich podarilo zachrániť. Mamba má teraz cca 6 týždňov a je to veľmi zvedavá a nebojácna sučinka. Svet je pre ňu gombička, všade vlezie, všetko si skontroluje, ale je aj rozvážna, tak si to najskôr premysli. Iných psíkov ku hre veľmi nepotrebuje, radšej ide skúmať.
Človeka rešpektuje, rada si nechá škrabkať bruško a dôkladne vám pooblizuje ruky. Inak je ako každé malé šteniatko, veľa času prespí, v noci sa ešte budí, hygienu sa učí a zatiaľ je to 50 na 50. Predpokladáme, že v dospelosti bude menšieho-stredného až stredného vzrastu. Odporúčame ju len na pobyt do vnútra, k ľuďom ktorí budú mať čas, energiu a hlavne chuť vychovávať šteniatko a neodradí ich nejaká tá mláčka, prebdené noci či rozkúsané veci. Nachádza sa v BA.

Rambo, alebo ako ho volajú jeho dočaskári Čert 🙂 Je to klasické šteniatko s tzv. “vrtulou v zadku”, je hrrr do každej hry, kľudne bude naháňať aj sám seba, ak nie je po ruke iný parťák. Rád sa pomojká aj na rukách, veď aj pri tom sa dajú obhrýzať zasa prsty 🙂 No je to malý strachoprd, keď sa šteká, alebo niečo buchne, hneď sa uteká schovať. Vonku sa zatiaľ neosmelil, svet vonku sa mu zdá zatiaľ veľmi nebezpečný, ale určite sa to časom zlepší.
Rambo je však aj veľký šikula, hygienické návyky má už zvládnuté, chodí pekne na podložku a aj v noci sa vypýta, keď mu treba.
Predpokladáme, že v dospelosti bude menšieho-stredného až stredného vzrastu. Odporúčame ho len na pobyt do vnútra, k ľuďom ktorí budú mať čas, energiu a hlavne chuť vychovávať šteniatko a neodradí ich nejaká tá mláčka, prebdené noci či rozkúsané veci. Nachádza sa v BA.
[pe2-gallery album=“http://picasaweb.google.com/data/feed/base/user/108818682678131875719/albumid/6139344246457094497?alt=rss&hl=en_US&kind=photo“ ]
mamba a rambo rambo cierny mamba bleda

MARVIN A DARVIN

Marvinko je malinký psík, ktorý sa tiež rád mojká a spoznáva všetko nové. Má zvládnuté hygienické návyky, chodí pekne na podložku. Je to veľký maznák, má rád škrabkanie na brušku a spanie v posteli. Je vďačný, oddaný, miluje detičky narozdiel od bračeka Darwina, ktorí sa ich trošku bojí.
Hľadáme mu domov u zodpovedných a trpezlivých ľudí, ktorých neodradia mláčky, či rozžuté papuče. Len na pobyt do vnútra. Marvin bude v dospelosti menšieho-stredného vzrastu.

Darvinko je drobátko, ktoré sa rado túli a mojká. Je to malý bojko, keď niečo buchne, uteká do pelieška a tam je zase veľký hrdina 🙂 Je jemnej povahy, zo začiatku trošku nedôverčivý, ale keď sa oťuká, miluje celým srdiečkom. Je veľmi šikovný, hygienické návyky má zvládnuté, chodí pekne na podložku. So psíkmi je kamarát, aj keď veľkej tlupy sa bojí ale má rád loptičky a plyšákov. Zatiaľ to nie je veľký jedák, pri papaní na neho treba dohliadať, aby spapal dostatok. Darwinko bude skvelým spoločníkom v rodine, kde bude môcť žiť vo vnútri. Je vhodný len k trpezlivým ľuďom, ktorých neodradia mláčky alebo poničené veci. Darvin bude v dospelosti menšieho-stredného vzrastu.
[pe2-gallery album=“http://picasaweb.google.com/data/feed/base/user/108818682678131875719/albumid/6144313597686721425?alt=rss&hl=en_US&kind=photo“ ]
azzi a copy

SATY (čierna) A LINA (bledá)
, AJ SATY JE JEDNOU Z NICH…
Jej život sa začal nemilo, ale všetko sa na dobré obrátilo a zo Saty je dnes krásne 7 týždňové šteniatko, ktoré čaká na milujúci domov. Je je trošku akčnejšia, priebojnejšia, hravá a veľmi prítulná. Hľadá trpezlivých ľudí, ktorí s ňou zvládnu šteňacie obdobie a nevzdajú to pri prvej mláčke, či rozkúsanej papuči. Saty je veter. ošetrená, v dospelosti predpokladáme malý až menší-stredný vzrast. Je vhodná len na pobyt do vnútra, nie ako búdový psík. Nachádza sa v Ivanke pri Dunaji.

, AJ LINA JE JEDNOU Z NICH…
Hneď po narodení musela bojovať o život a nikto netušil, či to zvládne. Dnes má Lina 7 týždňov a je plná života, je veľmi milučká, hravá, prítulná, ale vie sa na psích kamošov aj poriadne nahnevať. Miluje ľudskú spoločnosť, doslova sa tlačí do náručia. Lina hľadá milujúcu a trpezlivú rodinku, ktorá už vie, čo starostlivosť o šteniatko obnáša. Je vhodná len na pobyt do vnútra, nie ako búdový psík. Je veter. ošetrená, v dospelosti predpokladáme malý až menší-stredný vzrast. Nachádza sa v Ivanke pri Dunaji.
[pe2-gallery album=“http://picasaweb.google.com/data/feed/base/user/108818682678131875719/albumid/6139344684912591393?alt=rss&hl=en_US&kind=photo“ ]
lina a sola lina a sola1 lina a sola2