Základné informácie o psíkovi:

Meno: Swen
Pohlavie: pes
Vek: 4 mesiace
Váha: 4,5 kg

15.08.2021 Swen našiel nový domov.
10.08.2021 Swen (4mesiace, 4,5kg) je veselý a akčný psík, ktorý miluje pohyb a paličky 🐕 Kvôli zlomenej stehennej kosti na zadnej labke mal 2 mesiace kľudový režim a externý fixátor, ten už je našťastie úspešne vonku, ale ešte 2 týždne musí krpec vydržať bez behania (čo je u neho problém 🙈) V poslednej dobe začal viac štekať na okoloidúcich ľudí a psov, ale toto by sa malo dať odstrániť dlhšími prechádzkami a socializáciu, kvôli zraneniu a chýbajúcemu očkovaniu sa teraz nemohol s inými psíkmi hrať. V dočaske mu robí spoločnosť 8 ročný psík, ktorého prenasleduje ako chvostík a nemá problém s ním zostať ani sám doma.
Je to typické veselé šteniatko, ktoré je nebojácne, múdre a prítulné. Pri častom venčení vydrží doma bez nehody. Po skončení kludového režimu bude potrebovať rehabilitácie/hydroterapiu kvôli ochabnutým a skráteným svalom na operovanej nôžke.
⚠️Len pre dobrú rodinku⚠️ Je to skutočne úžasný psík, šantivý a veselý. Trochu ukecaný, ale s tym sa da popracovať 🐾 Na novú rodinu čaká v dočaske v BA. Ak mu chcete dať domov, ozvite sa nám na 📧
19.06.2021 SWEN /2 mesiace, 3,5kg/
Swen má za sebou ďalšiu návštevu veteriny – rana sa pekne zahojila, vybrali mu stehy, nôžku už môže trochu zaťažovať, aj keď stále musí dodržiavať kľudový režim. Z toho samozrejme radosť nemá, ako klasické šteniatko by najradšej skákal a behal 🙂 O mesiac ďalšia kontrola, a ak bude všetko v poriadku, mal by sa zbaviť aj fixátora.
Povahou je to veľmi veselé, kontaktné psíča, bude z neho super spoločník pre aktívnu rodinu. S adopciou zatial musíme počkať do prvého očkovania, ktoré by mal mať o cca 2 týždne.

09.06.2021 Náš ďalší pacient… Maličký Swen, ktorého sa majiteľka vzdala, lebo potreboval operáciu zlomenej labky 🙁 Swen je dojmesačný drobec, ktorý je napriek
dolámanej nožičke a externému fixátoru, nesmierne milé a priateľské psíča. Vďaka dočaske, mohol byť prepustený z veteriny do domácej starostlivosti. Udržať toto malé šidlo v kľude, je náročné, aj keď je v klietke. O 10 dní ho čaká ďalšia kontrola a ak bude v poriadku, vybratie stehov, držte mu palce.