Základné informácie o zvieratku:

Meno: Tali
Pohlavie: sučka
Dátum narodenia: 04/2022
Váha: 8,5 kg

15.05.2024 Tali je neozaj taká kvetinka, malinké lepidlo 😍 Túto veľmi prispôsobivú slečnu môžete vziať na turistiku, kávu v meste, ale v pohode celý deň aj prespí, nevyžaduje každodenné vyťaženie. Ešte donedávna sa takto super nemala. Napriek tomu že má len 2 roky, mala už 2 vrhy šteniatok 🙁 Teraz je už vykastrovaná, preto tá košieľka. Konečne doháňa čo predtým nepoznala – začína sa hrať s hračkami a tiež sa rada jaší s domácim psíkom v dočaske. Psí parťák v rodine by bol pre ňu ideálny, nie je to však podmienka.
Domov jej hľadáme len dnu, z dvora dokáže utiecť tou najmenšou škulinou či vyšplhať po plote 🙊 Je však rozumná, povel ku mne zvládla expresne rýchlo. Vo vnútri si zvykla hneď, hygienu má od začiatku, okrem žalúzií, ktoré jej zacláňali vo výhľade 😄 nič nezničila. Takmer nešteká, zato vie hundrať, doma zatiaľ nebola dlhšie sama, ale isto si zvykne. Inak je to veľké lepidlo, v podstate bezproblémová fenočka. Aktuálne býva kúsok od BA. Zatiaľ nemohla byť očkovaná, takže domov hľadá len na SK.

20.04.2024 S Deou k nám dnes pricestovala aj Talia, mala, jemná fenočka bola dosť vystrašená z nového prostredia, no mojkanie si užíva, veríme, že sa čoskoro v dočaske oťuká. Je tesne po šteniatkach, takže s jej adopciou musíme chvíľu počkať.