Základné informácie o psíkovi:

Meno: Tobias
Pohlavie: pes
Vek: 3 mesiace
Váha: 5 kg

19.10.2020 Tobias našiel nový domov.
02.10.2020 Tobiasko dnes absolvoval kontrolu na veterine, labka sa pekne zahojila, vybrali mu stehy a tak začíname s hľadaním novej rodinky.
Je to klasické hravé šteniatko, malý šibal a nezbedník, ktorý sa rád hrá s inými psami a spáva v posteli 😃 Napriek tomu, že má len 3 mesiace, naučil sa používať podložku a potrebu robí len na ňu. Je výborne socializovaný, zvyknutý na ľudí, deti aj iných psíkov. V dospelosti by mal byť väčšieho stredného vzrastu s váhou okolo 25kg. Hľadáme preto aktívnu rodinku, ktorá má čas a chuť na výchovu šteniatka. Tobko nie je vhodný ako dvorový psík, po tom, čím si prešiel mu hľadáme domov len ako členovi rodiny. Zatial naň čaká v dočaske v Bratislave.
15.09.2020 Tento neodolateľný drobček ku nám v noci pricestoval z michalovského útulku. Tobko má to zlé už za sebou, bol zachránený z osady Angy Mlyn so zlomenou prednou labkou. Zranenie si vyžiadalo operáciu a kosť mu fixuje šrób. Operáciu zvládol dobre, no je to šidlo a bude problém udržať ho v kľudovom režime 🙂 Ďakujeme Monike s rodinkou, že dočasne prichýlili ďalšieho pacienta, drobec je v tých najlepších rukách. Keď sa zotaví, bude hladať vlastný domov, zatial je možné adoptovať ho len virtuálne