Základné informácie o psíkovi:

Meno: Tommy
Pohlavie: pes
Vek: 9 rokov
Váha: 10 kg

10.12.2020 Tomyno, 9 ročný psík, ktorý celý svoj život poznal len dvor, búdu a reťaz. Ľuďom absolútne neveril. Dal nám zabrať už pri preberaní do dočasky, kedy sa mu podarilo vyvliecť z obojku a prvú noc v Bratislave strávil na ulici. Po vyše 3 týždňoch si už zvykol na život v meste, nechá sa dočaskárke pohladkať po hlave, no na dotyky na inej časti tela je ešte vždy citlivý a reaguje vrčaním…. Ani si nechceme predstaviť, akého zaobchádzania sa mu predtým dostávalo 😔 Na cudzích ľudí aj psov vonku útočí, absolútne mu chýba socializácia…
Tomino dnes absolvoval kompletné predoperačné vyšetrenia, ktoré našťastie dopadli dobre a tak má za sebou aj kastráciu. Zatiaľ nie je pripravený na adopciu, musí sa zotaviť hlavne psychicky, no už teraz je možné adoptovať ho virtuálne
25.11.2020 MÁME HO! Tulák si pobehal po Dúbravke, vyjedol čo našiel a dnes sa ho vďaka všímavým a ochotným obyvateľom Bullovej 5 podarilo odchytiť Srdečne ĎAKUJEME aj všetkým, ktorí nám jeho pohyb hlásili.
Ďakujeme tiež kolegyni Majke, ktorá obehala celú Dúbravku a moc toho nenaspala, no dnes sa to podarilo. Tomyna čaká dlhá cesta, musí zistiť, že človek neznamená len nebezpečenstvo, že dotykov sa báť nemusí. Zatial je možné adoptovať ho len virtuálne.

24.11.2020 PRI PREVOZE DO DOCASKY SA TOMINOVI PODARILO VYVLIECT Z OBOJKU. JE PLACHÝ, ŽIL CELÝ ŽIVOT NA REŤAZI, AK HO UVIDÍTE, POKÚSTE SA HO NALÁKAŤ DO DVORA NA JEDLO A DAJTE NÁM VEDIEŤ, KDE SA POHYBUJE. UTEKAL KU SLOVNAFTKE SMEROM K POLICAJTOM, NENEPOKÚŠAJTE SA HO ODCHYTIŤ!