Základné informácie o psíkovi:

Meno: Vita
Pohlavie: kocúrik
Vek: 5 mesiacov

19.11.2020 Vita našla nový domov.
14.10.2020 ČAROVNÝ KOCÚRIK ❤ ❤ ❤ VITA ❤ ❤ ❤ VYRASTÁ V DOČASKE, SÚRNE POTREBUJE DOMOV
Kocúrika (5 mesiacov) sme prevzali ako bezmocnú sirôtku, ktorú si mačička Micka bez váhania adoptovala, vychovala ho a je mu dobrou náhradnou mamou, ale Vita už dávno môže ísť do nového domova.
Kocúrik je hravý, večne hladný, zvedavý, prítulný, ale nie dotieravý, rád sa zahrá a vyhladká, ale potom si ide po svojom (robiť radosť a zlobu 😃). Je čipovaný, testovaný na FIV a FelV s negatívnym výsledkom, očkovaný, spoľahlivo chodí na mačacie wc a zdržiava sa v blízkosti svojich dočaskárov.
Ak máte doma osamelé mačiatko či psíka, ktorý nevie zostať doma sám, Vita rád pomôže a bude z neho spoľahlivý a oddaný spoločník.
Dočasne býva v BA.

30.04.2020 VITA (8 týždňov) sa už môže rozhliadať po novom domove. Mačiatko sme prijali ako cca dvojtýždňového drobca zo Šale, našťastie sa ho ujala mačka Micka, ktorá mu nahradila stratenú mamu. Vita vie všetko, čo má vedieť správne mačiatko, má za sebou čipovanie, testovanie, ošetrenie proti parazitom a môže si hľadať nový domov – nie však osamote, len k ďalšiemu zvieratku. Dočasne býva v BA III