Základné informácie o psíkovi:

Meno: Yeti
Pohlavie: pes
Vek: 11 rokov
Váha: 10 kg

08.09.2021 Yeti našiel nový domov.
17.05.2021 Yeti / Džetro, ako ho volá dočaskárka/ je milý usmievavý gentleman. Tento 11 ročný psíček je milý, pokojný, šikovný a krásny psík s jemnučkým kožúškom, ktorý pokiaľ neoddychuje, tak sa rád mojká a usmieva. Doma je pokojný, nič neničí a hygienu zvládol za pár dní. Vie sa tešiť celým svojím vlniacim sa telom, tešivým hlasom a pusinkovaním 🙂 Na vodítku ide pokojne vedľa svojho pána, ktorého neustále vyškerený sleduje a ako správny gentleman sleduje koniec vodítka, čiže nehrozí, žeby sa s vami preťahoval. Jemne sa zoznamuje s inými psíkmi aj fenkami. Dokonca mu nevadí, ani ruch behajúcich detí či zvuk vysávača, jediné, čoho sa ešte zlakne sú autobusy a veľké autá. Jednoducho život a prechádzka s džentlmenom Yetim je príjemná a pokojná a takú rodinku by aj potreboval.
05.05.2021 Yeti dnes absolvoval komplexné vyšetrenia a všetky hodnoty sú v norme a napriek veku je to zdravý psík. Vybavili sme teda kastráciu a keď sa trošku oťuká, začneme s hľadaním nového domova pre toto zlatíčko.
02.05.2021 Yeti prežil celý život na tomto pozemku, medzi smetím, nemal žiadne veterinárne ošetrenie, nepoznal vodítko, žiadna socializácia a výchova. Aj keď ho jeho majiteľ mal rád, bohužial, nedokázal sa postarať ani o seba, nie to ešte o zvieratá…
Pred nedávnom sme odtiaľto vzali Lilinku, bohužiaľ pre ňu už prišla pomoc neskoro – extrémne vychudnutá 15 ročná fenka s veľkým nádorom od chrbtice až ku črevám, k tomu choré srdiečko a veľmi zlé obličkové výsledky. Bojovali sme, no Lilinka to vzdala, v jej stave sa jej už pomôcť nedalo.
Dnes sme vzali ku nám jej syna Yetiho, veríme, že on bude mať možnosť spoznať život rodinného psa. Prvý krát absolvoval kúpanie, prvý krát je na vodítku a má obojok. Zatial je ešte vystrašený a smutný, no veríme, že si na nový život rýchlo zvykne. Najbližšie ho čakajú komplexné vyšetrenia na klinike, aby sme zistili, ako na tom je zdravotne, držte mu palce.