Základné informácie o psíkovi:

Meno: Zunka
Pohlavie: sučka
Vek: 3 roky
Váha: 5 kg

01.10.2021 Farel našiel nový domov.
07.08.2021 Zunka našla nový domov.
20.09.2021 Farel – čoskoro 3 mesačné šteniatko, veľmi hravé, akčné, aktívne. Mamina Zunka je jazvečík, vyhodená na ulici, otec neznámy. Farel rastie ako z vody, v dospelosti predpokladáme stredný vzrast.
A AKÁ BY MALA BYŤ JEHO RODINA? Trpezlivá, láskavá no zároveň dôsledná, lebo tento malý nezbedník má v sebe povahu jazvečíka a treba sa mu veľa venovať. Ako každé šteniatko v jeho veku, kúše, čo mu príde pod zub. Bude ho treba naučiť, že na okusovanie sú len hračky a nohy a ruky sa nelovia. Je to inteligentný huncút, potrebu pri častom venčení robí väčšinou vonku, no v jeho veku treba ešte s mláčkami a kôpkami počítať. ⛔Ak nemáte čas, chuť a trpezlivosť na výchovu šteniatka, nenechajte sa oblafnúť týmto roskšníkom⛔ Domov hľadá u aktívnych ľudí, psí parťák by bol výhodou, ak by mu nevadilo doterné šteniatko. Farel je pravidelne odčervovaný, čipovaný a očkovaný. Na svoju novú rodinu čaká v dočaske neďaleko BA.
📌KONTAKT: ozmajmesrdce@gmail.com

01.08.2021 FAREL JE PRIPRAVENÝ ROBIŤ NEPLECHU V NOVOM DOMOVE❤️
Čoskoro 8 týždňové šteniatko, veľmi hravé, akčné, aktívne. Mamina Zunka je dlhosrstý jazvečík, vyhodená na ulici, otec neznámy, zo šteniatok prežil len Farel 😔
Vo štvrtok bude mať už vek na to, aby sa so svojou maminou rozlúčil a začal objavovať svet so svojou novou rodinou. A AKÁ BY MALA BYŤ? ⚠️Trpezlivá, láskavá no zároveň dôsledná, lebo tento malý nezbedník má v sebe povahu jazvečíka a treba sa mu veľa venovať.⚠️ Ako každé šteniatko v jeho veku, kúše, čo mu príde pod zub. Bude ho treba naučiť, že na okusovanie sú len hračky a nohy a ruky sa nelovia.
Je to inteligentný huncút, potrebu pri častom venčení robí väčšinou vonku, no v jeho veku treba ešte s mláčkami a kôpkami počítať. ⛔Ak nemáte čas, chuť a trpezlivosť na výchovu šteniatka, nenechajte sa oblafnúť týmto roskšníkom⛔ Domov hľadá u aktívnych ľudí, psí parťák by bol výhodou, ak by mu nevadilo doterné šteniatko. Nie je vhodný k malým deťom a ani ako vonkajší psík, v dospelosti predpokladáme malý vzrast do 10kg.
Farel je pravidelne odčervovaný, čipovaný a 1.x očkovaný. Na svoju novú rodinu čaká v dočaske neďaleko BA.
11.06.2021 ZUNKA A FAREL
Zunka /3 roky, 5kg/ je fenočka, ktorá bola adoptovaná z iného OZ s tým, že má ísť na kastráciu, no novým majiteľom začala doma nečakane rodiť ešte pred termínom kastrácie. Keďže nikto nevedel, že fenka je kotná a adoptéri si kojacu fenku so šteniatkom nemohli nechať, skončila rodinka u nás. Zunka je starostlivá mamina, o svoje šteniatko sa príkladne stará 💗 Zatial je celá starostlivosť na nej, od 4.týždňa začneme drobca prikrmovať. Je to psík, ktorý jediný prežil a dostal meno Farel. Ďalšie šteniatko bolo mŕtve a tretie a štvrté mali defekt, nezlúčiteľný zo životom. Zunke zachránil život cisársky rez, aj tu je jasný príklad toho, prečo kastrovať a pokiaľ nemáte uchovnených psíkov s PP, NEMNOŽTE.
Zunku a Farela je možné adoptovať len virtuálne, k adopcii budú uvoľnení až keď bude mať drobec 8 týždňov.