Základné informácie o psíkovi:

Meno: Aiwa
Pohlavie: sučka
Vek: 4 mesiace


26.04.2018 Aiwa našla nový domov.

05.04.2018 Aiwa – 4 mesiace – neuveriteľne pôvabné, vyvážené a učenlivé šteniatko v atraktívnej čierno-bielej farebnej kombinácii, ktoré vyrastie do spoľahlivej a šikovnej psej slečny. Aiwa je dokonale socializovaná so psíkmi, je to dobrá spoločníčka na cestovanie (cestu bez zábran prespí), s úspechom sa učí hygienickým návykom a už ovláda viaceré pokyny, ktoré vyžaduje ľahké a bezproblémové spolužitie v ľudskej spoločnosti (privolanie, sadnutie a ľahnutie na povel 🙂 a určite bude v učení pokračovať ďalej).
Očakávame, že v dospelosti bude Aiwa stredného vzrastu a svojej rodine bude robiť iba radosť. Teraz býva v dočaske v Bratislave a zatiaľ je čipovaná, ošetrená proti parazitom, nasleduje očkovanie.

23.03.2018 Dnes konečne dobré správy! Aiwa je už veselšia, dokonca skúsila trošilinku konzervy, takže veríme, že to zvládne. Ďakujeme všetkým, ktorí na jej liečbu prispeli, či na ňu mysleli, zatiaľ je stále na infúzkach a ostáva hospitalizovaná, ale veríme, že to najhoršie má už za sebou ♥

22.03.2018  Aiwa je naďalej hospitalizovaná, nepapá, ale aspoň pije sama, držte jej palce. Máme pre ňu už aj dočasku u slečny, ktorá ju prevážala na veterinu, už je to teraz len na nej, aby zabojovala.

19.03.2018  Do útulku nám priviezli túto asi 4mes. fenku kríženca. Malinká na tom nebola dobre a naše najhoršie obavy sa potvrdili. Má parvovirózu. Myslite prosím na malú Aiwu, momentálne bojuje na klinike o život. Napriek tomu, že dostáva všetky možné lieky, jej stav sa zhoršil, je apatická, má silné hnačky, veľmi si prajeme, aby to zvládla a mohli sme jej nájsť super rodinu, aby zažila aké to je mať rodinu, ktorej na nej záleží.
Dúfame, že pomoc neprišla neskoro a ona ten súboj s parvovirózou vyhrá, držte jej palce, táto noc je pravdepodobne rozhodujúca.

Fotky

 
Google has deprecated the Picasa API. Please consider switching over to Google Photos

 
Google has deprecated the Picasa API. Please consider switching over to Google Photos