Základné informácie o psíkovi:

Meno: Artur
Pohlavie: pes
Vek: 2 mesiace


03.12.2018 Artur našiel nový domov.

26.11.2018 Artur /1 rok, 6kg/ je jeden úžasný malý psík, ktorý miluje všetkých ľudí, deti aj zvieratá. Z prvej rodiny sme ho museli odobrať pre hrubé zanedbanie starostlivosti – v dočaske robil pokroky raketovou rýchlosťou, hygienu zvladol behom 2 dní, v byte nič neničí ani nie je hlučný. Na vodítku už tiež ide bez ťahania, pri jemnom usmernení ide pekne pri nohe. Je veľmi vnímavý, inteligentný, napriek tomu, že zažil veľa zlého, je to malé tešidlo – taká triskomyš 🙂 Keď sa chce hrať, aportuje svoju hračku do zblaznenia. Pri stretnutí psíka na ulici si trochu pošteká, ale to len preto, lebo sa s ním chce hrať, v predchádzajúcej rodine zanedbali socializáciu, ale častým kontaktom s inými psíkmi sa určite podarí odstrániť aj tento prejav nadšenia.
Arturko je jeden úžasný psík, malý vzrastom ale obrovský srdiečkom a láskou, ktorú rozdáva okolo, hľadáme mu tú najlepšiu rodinu, kde bude milovaný a hýčkaný! Zatial na ňu čaká v dočaske v Bratislave, je už kastrovaný a čipovaný, čaká ho očkovanie.

29.10.2018 Artura sme pre hrubé zanedbanie veterinárnej starostlivosti aj výchovy odobrali nazad nám. Je to veľmi šikovný psík, ktorý robí každým dnom veľké pokrokroky, čoskoro bude ponúknutý na adopciu.

20.01.2018 Artur našiel nový domov.

14.12.2017 AKO JE MOŽNÉ ŽE TONTO DOKONALÝ ŠTEŇÚCH EŠTE NENAŠIEL SVOJU RODINU?!
Pohľadný šteňúšik Artur – 2,5mesačné a 2,5kilové psíča bolo zachránené z osady, či sa tam narodil, alebo ho tam niekto vyhodil sa už nedozvieme. Čo ale vieme určite, že to zlé už má za sebou.
Artur je veľmi spoločenský, zvedavý a odvážny kríženček s klasickou šteniatkovskou aktivitou. Je zvyknutý na spoločnosť druhých psov aj mačičky, zvláda cestu autom, hygienu už má pri pravidelnom venčení zvládnutú, aj keď dáka nehoda sa ešte pritrafí. V dospelosti predpokladáme malý až menší stredný vzrast (10-12kg). Hľadáme mu domov u aktívnych ľudí, do rodiny s deťmi alebo bez, len na celoročný pobyt dnu. Na svoju rodinu zatiaľ čaká v dočaske kúsok od BA

Fotky

 
Google has deprecated the Picasa API. Please consider switching over to Google Photos