Základné informácie o psíkovi:

Meno: Badd
Pohlavie: pes
Vek: 6 rokov
Váha: 25 kg

23.05.2021 Badd, pes, ktorý v živote nezažil nič dobré. Svoj život prežil v osade na východe. A ako tam žil?…Trpel!!! Príjmali sme ho v tak zúboženom stave, že sme mali obavu, či vôbec prežije. Vážil len chabých 20kg (jeho váha má byť cca 31 – 32kg).
Oči mal zapálené, labky vytočené do strán bolesťou a zanedbanou liečbou. Ledva na ne došľapoval. To však z ďaleka nebolo všetko.
Broky v tele, silné zápaly kĺbov, poškodené chrupavky, silná artróza, popraskané platničky, predné horné a dolné zuby zbrúsené až do mäsa a mohli by sme pokračovať 🙁 Dlho sa dával dokopy. Nakoniec sa mu podarilo nájsť si nový domov. A že mu to nevyšlo ani tam, a čo sa všetko odohralo, o tom sme už informovali 🙁
Som presvedčená, že tento životom trýznený psík si zaslúži oveľa viac. Je skvelý, láskavý, miluje ľudí a dobré jedlo :). Nemá však rád psov…možno zlá skúsenosť z minulosti 🙁 Nie je tiež vhodný k hydine ani k mačkám. Inak je 100%-ný. Zvláda hygienu, pobyt v byte či v dome, nie je náročný, stačia mu krátke prechádzky, nakoľko labky už nikdy nebude mať úplne zdravé. Hľadá si láskavého človeka, s ktorým si budú navzájom spríjemňovať chvíle. Kto sa preňho rozhodne, musí rátať s tým, že Badd potrebuje kvalitnú stravu a vitamíny. Baddov nový majiteľ, kamarát, opora, partner v dobrom aj zlom nebude nikdy ľutovať a verte, že Badd sa odvďačí svojou oddanosťou a bezpodmienečnou láskou, akú dokáže dať človeku len ten najlepší priateľ: pes Badd.
07.04.2021 Badd našiel nový domov.
31.01.2021 Dnes sme prijali Badda, zúboženého psa, ktorý v živote nezažil nič dobré. Svoj život prežil v jednej osade na východe. Trpel roky v bolestiach, aké si len ťažko dokážeme predstaviť.
Bol vychudnutý na kosť s ranami po celom tele, oči zapálené, labky vytočené do strán bolesťou a zanedbanou liečbou. Ledva na ne došľapoval.
To však nie je z ďaleka všetko.
Na klinike Animal v Michalovciach dostal Badd infúzie a začal sa kolotoč vyšetrení, ktorý neskončil ani po príchode do dočasnej opatery.
Po RTG sa zistilo, že má v sebe Badd množstvo brokov, má veľmi silné zápaly kĺbov, takmer vyskočené bedrové kĺby, poškodené chrupavky, silnú displáziu, popraskané platničky, v pravej prednej labke má zápal a infekciu kosti zápästného kĺbu, v ľavej zadnej labke má silný zápal kolena a pätového kĺbu, zapálené oči, zápal zubov, predné horné a dolné zuby sú úplne zbrúsené do mäsa, má tiež silný hlienovitý kašeľ, hnisavé sople. Na ďalšie výsledky vyšetrení čakáme. Držte Baddovi palce, nech sa skoro zotaví.