Základné informácie o psíkovi:

Meno: Badynko
Pohlavie: pes
Vek: 4 mesiace

15.03.2019 Bady našiel nový domov.
07.03.2019 Badynko – pojašené veselé 4 mesačné štendo, ktorého v ťažkej chvíli opustili tí, ktorí sa o neho mali postarať… Badynko sa ku nám dostal po tom, čo ho napadli a dokúsali psy, majitelia sa ho vzdali a tak veterinári poprosili o pomoc nás. Na Badym vidieť, že ho strata rodiny poznačila, veľmi sa upol na svoju dočasnú rodinu, snaží sa byť v blízkosti človeka, toto sa ale upraví, keď si je istý, že je v bezpečí. Bolo by pre neho najlepšie, aby čo najskôr našiel trvalý domov.
Bady je údajne mix RR a maďarskej vyžly, aktuálne má 12kg a v dospelosti predpokladáme, že bude veľkého vzrastu. Je to krásne, hravé a akčné šteniatko, ktoré má pri správnom prístupe všetky predpoklady na to, aby z neho bol skvelý rodinný pes. Začína chápať, že sú určité hranice, ktoré musí dodržiavať, že miesto ludí sú na okusovanie vhodné hračky, a že hladkanie si kúsaním nevydobije. Behom pár dní sa naučil povel lahni aj ísť pekne na vodítku, prechádzky miluje a zaujíma ho každý mravec, chce sa zoznámiť s každým psom. Má rád aj deti, behá za nimi oddane a chce sa preťahovať o všetko od vodítka po drevo. Na hygiene ešte treba popracovať, prišiel ako nepopísaný list papiera, takže bude na novej rodine, aby z neho vychovala správneho štvornohého parťáka. Hľadáme aktívnu rodinu, skúsených psíčkarov, ktorí budú svedomito a vytrvalo pokračovať v začatej výchove a intenzívne sa budú Badymu venovať. Ďalší vychovaný psík väčšieho vzrastu v domácnosti by bol prínosom. Na svoj domov netrpezlivo čaká v dočaske v Bratislave.

23.02.2019 UBOHÝ BADY 🙁
Bady je len 3 mesačné psie bábätko, ktorému sa jeho milá, hravá povaha vypomstila. Napadli ho psy a doslova dotrhali 🙁 Náklady za liečbu sú vysoké a tak sa ho majitelia vzdali. Badinka sme prijali a čoskoro, keď bude môcť odísť z veteriny, mu budeme hľadať dočasnú opatreru.
Badinkova liečba bude zdĺhavá.