Základné informácie o psíkovi:

Meno: Betinka
Pohlavie: sučka
Vek: 3 mesiace
Váha: 5 kg

04.05.2021 Volám sa Betinka (v dočaske ma volajú Betka) a mám 14 týždňov a 5 kg. Dočasná panička si myslí, že som kríženec malinoisa a jazvečíka
🙈😀 Dobrí ľudia ma zachránili z osady na východe Slovenska, kde sa ku mne nesprávali pekne. Každý deň robím u svojich dočaskárov obrovské pokroky a veľmi sa snažím byť vychovaným psíkom. Už si viem sadnúť, ľahnúť, aportovať, poznám “fuj!”, pusť!”, počúvam na meno a dokonca zastavím pred prechodom. Som aktívny psík, milujem behať, hrať sa s loptičkou, baví ma učiť sa nové triky – som teda vhodná aj na rôzne psie športy. Svojmu pánovi som neustále v pätách a strážim si svoju rodinku na každom kroku – niekedy až moc. Ku cudzím ľuďom som najprv nedôverčivá ale rýchlo ma to prejde. Hovoria o mne, že som neuveriteľne lojálna a vďačná, nikdy by som nepokúsala, aj pri hre dávam veľký pozor. Iných psíkov a detí som sa najprv bála a vrčala som na nich ale každým dňom sa to výrazne zlepšuje. Treba pokračovať v mojej socializácii. Hygienu mám pri pravidelnom venčení už takmer zvládnutú, no ešte sa mi nehoda niekedy vnútri podarí. Cesta autom mi nerobí žiaden problém a teším sa na každý výlet. Hľadám si trvalý domov do bytu alebo domu (dnu s prístupom von), kde ma budú veľmi ľúbiť, budú mať na mňa čas a nebude im vadiť, keď si budem chcieť s nimi pospať v posteli – lebo to je moja obľúbená činnosť.
V dospelosti budem stredného vzrastu a som čipovaná, odčervená a očkovaná. Dočasne bývam v BA I. Ak si myslíte, že mi viete poskytnúť ten najlepší domov, napíšte mail a dáme nezáväznú prechádzku.
25.04.2021 Dnes večer k nám pricestovali z Michaloviec ušaňa Betinka a malý Dumbo. Oboch drobcov čaká najskôr veterinárne ošetrenie, než ich budeme môcť uvoľniť k adopcii. Keď budú pripravení robiť radosť a nezbedu vo vlastných rodinách, budeme informovať.