Základné informácie o psíkovi:

Meno: Bonyno
Pohlavie: pes
Vek: 7 rokov


26.04.2018 Bonyno našiel nový domov.
10.12.2017 Na pohľad všedný Bonyno (cca. 7,5 roka, 10 kg) je psík s nevšedným príbehom: žil spoločne so svojím bratom Bonom ako samorast, mali iba svojho majiteľa a seba navzájom, nepoznali vychádzky, pamlsky, nové podnety, iné psy, hračky, nič… Po viacerých mesiacoch v koterci sa na Bonyna usmialo šťastie v podobe dočasky – urobil obrovské pokroky, miluje loptičky, rád stopuje, zbožňuje všetky sučky bez rozdielu a rád sa s nimi zahrá, na psíky robí ramená, ale nakoniec sa upokojí aj pri nich. Bonyno si s trochou námahy osvojil aj hygienické návyky, v byte nič neničí, vie zostať doma sám – je to ideálny spoločník do láskavej domácnosti s dospelými / odrastenými deťmi, ktorí chcú mať doma štvornohého miláčika, ale nechcú mať roztopašné šteniatko ani temperamentné torpédo – Bonyno je ideálny veľkosťou, vekom aj povahou.
Na skvelý domov čaká v dočaske v BA. Bony je čipovaný, kastrovaný, ošetrený proti parazitom, čaká ho očkovanie.

07.11.2017 Bonyno stále čaká v koterci KS, spravil veľké pokroky, s fenkami je kamarát, pekne sa venčí na vodítku, užíva si hladkanie a rád sa zahrá s loptičkou. Blíži sa zima a tak koterec nie je pre tohoto maličkého psíka vhodným miestom, potrebuje už svoj domov.

 
Google has deprecated the Picasa API. Please consider switching over to Google Photos

19.05.2017 Bonyno (11,4kg, 7 rokov) týmto dvom bratom bohužiaľ ich predchádzajúci majiteľ veľa času nevenoval, čo sa troška prejavuje na ich povahe. Bonyno sa ale levmi pekne učí novým veciam vďaka milému prístupu. Pekne sa naučil na venčenie na vôdzke,aj obojok už mu nerobí problém, stal sa z neho veľmi kontaktný psík, ktorý si veeeľmi užíva hladkanie a spoločnosť človeka. Pomaly sa mu začínajú páčiť loptičky a taktiež nesmierne rád papká 🙂 Bohužiaľ znášanlivosť je tiež taká ako u jeho brata Bona, zatiaľ sa neznesie s inými psami, predpokladáme, že v domácom prostredí by sa pri milom prístupe postupne socializoval, keďže aj doteraz žil so svojim bratom. Potrebuje len milý prístup a zaobchádzanie a určite sa naučí všetko čo jeho budúci majiteľ bude potrebovať

Bonyno je ošetrený proti parazitom, čipovaný, bude kastrovaný a očkovaný. Na nový domov čaká neďaleko BA

Fotky

 
Google has deprecated the Picasa API. Please consider switching over to Google Photos

 
Google has deprecated the Picasa API. Please consider switching over to Google Photos