Základné informácie o psíkovi:

Meno: Chat
Pohlavie: pes
Vek: 3 mesiace


06.01.2018 Chat našiel nový domov.

23.12.2017 Chat (3 mes., 4 kg) je prekrásny mládenček žemľovej farby a klasickej šteniatkovskej povahy – je zvedavý, samozrejme hravý, ale zatiaľ sa nehráva sám, potrebuje parťáka, hygienickým návykom sa učí, ale, samozrejme, treba počítať s mláčkami, kôpkami a možnými menšími škodami na majetku. 
Chat je výnimočný svojou bystrou hlavičkou, neskutočne rýchlo sa učí, za pár minút začal reagovať na svoje nové meno, ktoré dovtedy nikdy nepočul, za kúsok šunky dotrieli aj od mačky, aj od králika (zatiaľ len v byte, s tréningom vonku začneme pomaličky čoskoro), dokáže si už za odmenu sadnúť a občas aj ľahnúť – je to šikulka, hľadá rovnako bystrých a akčných majiteľov, ak teda trávite celý deň v práci a zvyšok dňa na gauči, na Chata zabudnite, utrápili by ste sa navzájom. Pohodlie má rád, ale najprv potrebuje unaviť telíčko aj hlavičku.
Pri psíkoch je opatrný, nevyštekuje, nevyskakuje, čaká, čo povie psí dospelák – Chat je veľmi spôsobný samorast. Od mačky sa nechá pokorne vyfackať a asi aj králik by ho mohol pohrýzť, keby sme mu dali príležitosť.
V dospelosti očakávame u Chata stredný vzrast (15 – 17 kg), fešnú tváričku a pekné atletické dlhonohé telíčko – bue to fešák na pohľadanie. Dočasne býva v BA a čaká…na poriadnu vytrvalú dočasku alebo na nový domov – ponúknite.

Fotky

 
Google has deprecated the Picasa API. Please consider switching over to Google Photos