Základné informácie o psíkovi:

Meno: Duke
Pohlavie: pes
Vek: 1 rok


05.01.2018 Duke našiel nový domov.
20.11.2017 Duke je po operácii a robí pokroky, z čoho máme veľkú radosť. Chodí, aj keď len po 3, zadnú operovanú nožičku zatiaľ nepoužíva, už si sadne a dokáže sedieť, predtým buď stál alebo ležal. Teší nás aj fakt, že sa javí ako psík so skvelou povahou – je nekonfliktný, miluje psíkov, ľudí nerieši, poslušný, dobrý, kľudný, aj keď to bude aj tým, že je zatial ešte ubolený. V byte bez problémov – hygiena na 100%, neničí, nešteká, vydrží sám doma kým ste v práci. Nevynucuje si pozornosť, aj keď je to mojkadlo, ktoré sa bude tešiť z Vašej prítomnosti.
Je to veľky elegán, ktorý si toho už veľa zlého zažil, veríme, že teraz ho čaká len to dobré. Ak by ste chceli mať Djuka po svojom boku, napíšte nám.

Link na VIDEO.

 
Google has deprecated the Picasa API. Please consider switching over to Google Photos

27.10.2017 Dnes bol na KS privezený mladý, cca ročný psík. Duke, ako sme ho nazvali, bol pravdepodobne zrazený autom, nakoľko má zlomeniny na oboch zadných labkách, zlomenú panvu a tiež chvost. Duka čaká operácia a následné zotavenie. Držte mu palce. Ak by chcel niekto prispieť na jeho liečbu, môže poukázať ľubovoľnú čiastku na č.ú. OZ. Vopred veľmi pekne ĎAKUJEME!

Fotky

duke

 
Google has deprecated the Picasa API. Please consider switching over to Google Photos