Základné informácie o psíkovi:

Meno: Fax a Flox
Pohlavie: pes
Vek: 4 mesiace


26.01.2018 Fax a Flox našli nový domov.
23.01.2018 FAX A FLOX Fax a Flox (cca. 4,5 mesiaca, 17 kg) sú obrie šteniatka, krížence pravdepodobne kavkazského ovčiaka. Ako sa na správne šteniatka patrí, sú rozkošní, neodolateľní, hraví, zvedaví, primerane blázniví, samozrejme veľa spia a veľa papajú, čím budú starší, tým viac budú papať a menej spať a tým ostražitejšie budú strážiť. Momentálne trávia ešte čas aj v dome a celkom sa im darí s hygienickými návykmi. Keď sú hladní či smädní, dobiedzajú do misiek, kým nedostanú, čo si pýtajú. Sú zvyknutí na iné psy aj mačky, dobre socializovaní, chôdzu na vôdzke zvládajú na jednotku, za maškrtky spravia takmer čokoľvek. Nový domov si budú hľadať u rodín, ktoré ich budú brať ako súčasť rodinného kruhu, ako priateľa a strážcu, nie do firiem či na stráženie pozemkov. V dospelosti budú veľkého vzrastu (vyše 40kg), budú mocní a krásni, jedineční spoločníci. Chlapci sú čipovaní, ošetrení proti parazitom, v procese očkovania. Bývajú v dočaske pri BA.

17.12.2017 Fax a Flox (cca. 4 mesiace, 14 kg) sú obrie šteniatka, krížence pravdepodobne kakazského ovčiaka. Ako sa na správne šteniatka patrí, sú rozkošní, neodolateľní, hraví, zvedaví, primerane blázniví, samozrejme veľa spia a veľa papajú, čím budú starší, tým viac budú papať a menej spať a tým ostražitejšie budú strážiť. Momentálne trávia ešte čas aj v byte a s väčším či menším úspechom sa im darí s hygienickými návykmi. Keď sú hladní či smädní, dobiedzajú do misiek, kým nedostanú, čo si pýtajú. Sú zvyknutí na iné psy aj mačky.
Nový domov si budú hľadať u rodín, ktoré ich budú brať ako súčasť rodinného kruhu, ako priateľa a strážcu, nie do firiem či na stráženie pozemkov. V dospelosti budú veľkého vzrastu (vyše 40kg), budú mocní a krásni, jedineční spoločníci. Chlapci sú čipovaní, ošetrení proti parazitom, čoskoro budú očkovaní. Bývajú pri BA.

Fotky

 
Google has deprecated the Picasa API. Please consider switching over to Google Photos

 
Google has deprecated the Picasa API. Please consider switching over to Google Photos