Základné informácie o psíkovi:

Meno: Filip
Pohlavie: pes
Vek: 3 roky


07.03.2018 Filip našiel nový domov.

24.01.2018 FVychovaný senior Filip si hľadá milujúci domov
Na rozdiel od mnohých našich zverencov mal Filip dobrý domov, milujúcu paničku, spával v posteli, bol zbožňovaný, rozmaznávaný….až kým paničku neodviezli do domova a Filip skončil vonku, v chlade, osamotený, opustený a sám…
Filip 14 rokov, 10 kg) je všestranný havko, ktorý ešte rozhodne nepatrí do starého železa – neprítomnosť dočaskárov prespí, aby ich po návrate domov mohol oblažovať svojou aktivitou a prítomnosťou (najradšej sa zdržiava v kuchyni v očakávaní permanentného prísunu dobrôt :-), preháňaním mačičiek či strážením územia pred návštevami. Po ťažkej práci si rád zdriemne, o čom vás neomylne presvedčí jeho mužné chrápanie.
S Filipom sa skrátka nebudete nudiť, nie je to žiadny dôchodca unavený životom, ale pestovaný životaschopný senior, ktorý Vás bude prekvapovať každým dňom. Filip je v dobrom zdravotnom stave (samozrejme zrak aj sluch mu už neslúžia ako zamladi), bez ťažkostí, ešte dlho môže robiť radosť svojej novej rodine, ktorá na neho nebude mať prehnané fyzické nároky. Dočasne býva pri BA.

Fotky

 
Google has deprecated the Picasa API. Please consider switching over to Google Photos