Základné informácie o psíkovi:

Meno: Harino
Pohlavie: pes
Vek: 10 mesiacov


06.03.2019 Harino našiel nový domov.

24.01.2018 HARINO (10 mesiacov, 17 kg) pojašené decko, nevycválaný pubertiak, ktorý sa po spackanej adopcii až teraz v dočaske učí slušným spôsobom. Psíček je napriek všetkému chápavý, už si dokáže sadnúť, ľahnúť na povel, učí sa zostať na povel na mieste a tiež si až teraz osvojuje hygienické návyky a učí sa zostať doma sám bez toho, aby rozobral celý byt na triesky.
Harino je dobre socializovaný a miluje všetkých ľudí bez rozdielu, ideálny domov by bol u skúsených psíčkarov, ktorý budú svedomito a vytrvalo pokračovať v začatej výchove a intenzívne sa budú hafkovi venovať. Ďalší vychovaný psík v domácnosti by bol prínosom pre všetkých zúčastnených, odrastené deti ako parťáci na hry by boli výhodou.
Psík býva v dočaske v BA IV. Zatiaľ je čipovaný, ošetrený proti parazitom, očkovaný, čaká ho kastrácia.

10.07.2018 Harino našiel nový domov.

09.06.2018 Harino je mladý, cca 3 mesačný kríženec polovného plemena, pravdepodobne farbiara. Je to aktívny psík, ktorý potrebuje dostatočne vyťažiť. Hľadá mladú, aktívnu rodinu, ktorá mu dopraje dostatočný výbeh, aktivitu a výchovu. Ak radi beháte alebo chodíte na dlhé výchadzky a chýba vám spoločnik, Harino je pre vás ideálny. Nie je vhodný k moc malým deťom. Je už veter. ošetrený, nachádza sa v domácom depozite v BA.

Fotky

 
Google has deprecated the Picasa API. Please consider switching over to Google Photos

 
Google has deprecated the Picasa API. Please consider switching over to Google Photos