Základné informácie o psíkovi:

Meno: Luigi
Pohlavie: pes
Vek: 8 mesiacov
Váha: 3,5 kg

30.10.2020 🎉🎉🎉🎉🎉MÁME DOBRÉ SPRÁVY O LUIGIM❤️❤️❤️
Drobec robí veľké pokroky, už nie je smutný, začal papať, chodí, pýta sa do postele a už sa vie aj poškrabkať zadnou labkou 😃

27.10.2020 Luigi uz zacal s cvicenim, ide mu to dobre, pekne spolupracuje😊. Je pred nami dlha cesta, ale spolocne zabojujeme😊💪🏻
BEZ VAŠEJ POMOCI TO ALE NEZVLÁDNEME, naklady za operaciu sú ‼️1.900€‼️každé euro pomôže 🐾 Za každú pomoc zo ❤️ ĎAKUJEME!

 

26.10.2020 NOVÉ SPRÁVY O LUIGIM.
Sobotná operácia chrbtice, pomocou 3 pinov, 6 skrutiek a kostného cementu, aj keď bola komplikovaná a náročná, prebehla bez akýchkoľvek komplikácii ❤️ Luigi sa prebral z anestézie veľmi dobre. Na druhý deň po operácii sa výrazne zlepšil‼️ dokázal samostatne chodiť‼️ ale stále bol močovo inkontinentný a mal vymiznutú nocicepciuv perineálnej oblasti. ⚠️Luigimu je potrebné pravidelne, manuálne vytláčať močový mechúr⚠️aby nedošlo k infekcii močových ciest a k renálnym problémom. ❤️Prognóza na opätovnú chôdzu je dobrá❤️ Ale prognóza na normálne močenie a defekáciu je veľmi opatrná. Lekár odporúča, aby Luigi pokračoval s fyzioterapiou (aktívna – balansovanie, chôdza na rozličných povrchoch atď. a pasívna – masáž, hydroterapia). Na zníženie rizík zlyhania implantátov odporúča po dobu ⚠️4-6 týždňov držať striktný kľudový režim⚠️ Ďalej odporúča pokračovať v intenzívnej fyzioterapii. ❌Aj keď operácia bola úspešná, stále nemáme vyhraté❌ Luigi je smutný, nechce papať, budeme sa snažiť, aby sa zlepšil aj psychicky. Máme pred sebou dlhú a náročnú cestu, no budeme bojovať.

23.10.2020 Den, ktory mal byt pre Luigiho posledny, sa stal dnom jeho noveho zaciatku. Luigiho zrazilo auto nasledkom coho mal dolamane stavce a potrhane nervy. Necedel vôbec chodit na zadne labky. Majitelia sa rozhodli pre eutanaziu. Len 8mes. drobec, mal opustit tento svet. My sme mu ale dali druhu sancu, podstupil narocnu operaciu a teraz sa zotavuje.