Základné informácie o psíkovi:

Meno: Noxy
Pohlavie: pes
Vek: 1 rok


13.02.2018 Noxy ostal u svojich dočasných opatrovníkov.
NOVE INFO 19.01.2017: Noxík si toho prežil už naozaj dosť, po tom ako sme ho prijali, bol celý pozošívaný od tváričky takmer po chvostík, nakoľko ho zmietol kamión, liečba neprebiehala tak, ako by sme chceli, rany sa rozpadli a musel byť opäť zoperovaný. Aby toho nebolo málo, zistilo sa, že v tváričke má brok a ešte mu na chrbátiku narástla veľká cista, ktorá sa včera musela odstrániť. Chceme sa veľmi pekne poďakovať všetkým, ktorí prispeli na jeho liečbu, nakoľko náklady budú vysoké. Veríme, že toto je posledná bolesť, ktorú zažil a odteraz sa bude mať už len dobre. Po zotavení bude tento skvelý psík s dobrou povahou hĺadať ten najlepší domov. Držte mu palce.

 
Google has deprecated the Picasa API. Please consider switching over to Google Photos

11.12.2017 Noxy sa má o niečo lepšie, začal chodiť, aj keď mu to ešte ide ťažko. Papať mu chutí, čo je veľké plus, rany sú zatiaľ suché. Stále je pod dohľadom veterinárov, ale stále, žiaľ, nemá vyhraté. Zajtra by mal ísť do domácej liečby, naďalej budeme informovať o jeho stave. Ďakujeme všetkým za podporu a za to, že na neho myslíte.

09.12.2017 Noxy, ako sme psíka nazvali je na tom zatiaľ veľmi zle. Práve sme ho boli pozrieť. Mal obrovské množstvo hlbokých tržných rán, ktoré boli plné blata a štrku. Rany boli vyčistené, ale aj tak hrozí, že začnú hniť, nakoľko boli hlboké. Noxy sa zatiaľ vôbec nepohybuje, len leží a pokňučkáva :(Držte prosím palce. Nakoľko sa nám súrne prípady za poslednú dobu veľmi nakopili, prosíme o Vašu pomoc. Ak by ste sa rozhodli prispieť na Noxyho liečbu, budeme veľmi vďační za každé euro.
Ľubovoľnú čiastku môžete poukázať na č.ú. nášho OZ: SK47 1100 0000 0029 2082 6701 do poznámky prosím uveďte „NOXY“
Zo srdca ĎAKUJEME!

SOS, PSÍKA ZMIETOL KAMIÓN, SÚRNE POTREBUJEME DOČASNÚ OPATERU!!!
Ešte stále nemáme dočasnú opateru pre malé šteniatko z KS, ktoré mrzne v koterci a máme tu ďalší súrny prípad!!!
Bol nám hlásený tento psík stredného vzrastu, ktorého zmietol kamión. Psík je celý potrhaný, práve ho vezú na zákrok. Nemáme však pre neho miesto na zotavenie, do koterca nemôže, prosím pomôžte. Hľadá sa dočasná opatera v BA a blízkom okolí od dnes večera.

Fotky

 
Google has deprecated the Picasa API. Please consider switching over to Google Photos