Pawlinka na adopciu.

Základné informácie o psíkovi:

Meno: Pawlínka
Pohlavie: sučka
Vek: 8 rokov


21.04.2018 Pawlínka našla nový domov.

22.11.2017 Včera k nám bola dovezená fenočka v dezolátnom stave. Na prvý pohľad bolo jasné, že jej život bol plný utrpenia, zúfalstva a bolesti. Včerajšok bol však jej šťastným dňom. Malinká bola extrémne zadredovaná a zanedbaná, mala problém sa pohybovať. Keď sme po ňu večer prišli, ani v najlepšom sne by nás nenapadlo, že sa srsť bude dať zachrániť, ale podarilo sa.
Po 3,5 hodinách bol z Pawlínky, ako sme malinkú nazvali, nový „človek“ 🙂
Veľmi pekne sa týmto chceme poďakovať Aničke zo psieho wellness salónu PAW na Tehelnej ulici
https://www.facebook.com/PAWpsiwellnesssalon/
Naozaj si dala záležať, jej služby vrelo odporúčame 🙂 Ďakujeme tiež zato, že bola ochotná dostaviť sa v neskorú hodinu. S úpravou končila niečo po polnoci.
Pawlínka bola dnes kompletne vyšetrená, s výnimkou toho, že je hluchá aj slepá, mala výsledky v celku dobré. Musela však podstúpiť operáciu, pri ktorej sa odstraňovala mliečna lišta, nakoľko tam mala niekoľko nádorov. Držte jej palce, aby sa skoro zotavila.
Táto pokojná, submisívna a absolútne oddaná dáma bude čoskoro hľadať ten najlepší domov. Hygienu zvláda a slepota jej veľký problém nerobí, vie sa pekne orientovať podľa čuchu. Nakoľko je však aj hluchá, je nutné ju venčiť len na vôdzke.
V prípade, že by ste chceli prispieť na jej liečbu, môžete tak urobiť poukázaním ľubovľnej čiastky na č.ú. SK47 1100 0000 0029 2082 6701
Do poznámky uveďte prosím „PAWLINKA“
Za každú pomoc vopred zo srdca ĎAKUJEME!

Fotky

 
Google has deprecated the Picasa API. Please consider switching over to Google Photos

 
Google has deprecated the Picasa API. Please consider switching over to Google Photos