Pes na adopciu - Pay

Základné informácie o psíkovi:

Meno: Pay
Pohlavie: pes
Vek: 2 roky


27.09.2018 Pay našiel nový domov.
08.07.2018 PAY musí po dvoch týždňoch opustiť nový domov pre alergiu majiteľky, dúfam, že sa nám spoločne podarí nájsť mu nový domov už navždy!
PAY (2 roky, 25 kg) je vydarený súmerný kríženec šar-peia, ktorý podľa všetkého žil nejakú časť svojho života v byte, nejde o žiadneho neotesánka – Pay sa vnútri správa slušne, pokojne, je prítulný, maznavý, hygienické návyky sa snažil dodržiavať už aj počas svojho pobytu v koterci KS. Samozrejme keďže ide o mladého psa, je temperamentný a potrebuje vonku vybiť svoju energiu pohybom, hrou, socializáciou.
Psík je ošetrený proti parazitom, kastrovaný, čipovaný, nachádza sa pri Prahe.
Ak mu dokážete ponúknuť vhodné podmienky príp. ak ste priaznivcom plemena, ozvite sa nám na adresu OZMAJMESRDCE@GMAIL.COM, budeme sa tešiť.
25.06.2018 Pay našiel nový domov.

19.02.2018 K Payovi sa zatiaľ nikto nehlási, aj napriek tomu, že je to milý psík a veľký maznoš. So psami sa však nemusí, preto hľadá domov niekde, kde bude jedináčik. Je to mladý psík, ktorý bude robiť radosť či už milovníkom plemena alebo ľuďom, ktorým len tak padne do oka. Pomôžte mu niekto dostať sa z koterca.

Fotky

 
Google has deprecated the Picasa API. Please consider switching over to Google Photos