Základné informácie o psíkovi:

Meno: Rikino
Pohlavie: pes
Vek: 8 rokov


27.09.2018 Rikino našiel nový domov.
11.09.2018 Dlhosrstý čivaviak Rikino sa po smrti svojej majiteľky túlal po uliciach Bratislavy, takže sme ho vzali pod ochranné krídla, kvoli problémom pri chôdzi (luxácia pately) musel absolvovať operáciu dvoch kolien a keďže všetko super zvládol, začíname mu hľadať novú rodinu ♥

Rikino je 2,5kilový 8ročný bezproblémový psík – nenáročný, nekonfliktný maznoš s hygienickými návykmi. Zvyknutý na život v byte, cestu autom, stačí mu krátka vychádzka, poňuchá si, cvrkne a spokojne si sadne pri vás na lavičku, alebo sa vypýta na ruky. Hľadáme mu ten najlepší domov, len do vnútra, môže aj k druhému menšiemu psíkovi či fenke. Nie je vhodný k malým deťom. Je už kastrovaný a čipovaný. Na nový láskavý domov čaká v dočaske v Bratislave.

08.08.2018 Riki, 8 ročný osirelý čivaviak, úspešne zvládol operáciu oboch kolien, pri ktorej mu bol zároveň odstránený pruh a bol aj vykastrovaný. Týmto ďakujeme MVDr. Kapalkovi z kliniky Bennett, že nám tieto veci neúčtoval a na samotný zákrok nám dal zľavu. Napriek tomu je faktúra LEN za Rikiho zákrok❗ 580€ ❗
Rikiho čakajú ešte rehabilitácie a mal by dostať aj ortézu, preto 🙏 o finančnú pomoc s Rikiho liečbou. Ak sa rozhodnete prispieť, nezabudnite do poznámky uviesť RIKI:

Číslo účtu pre SR: Tatra Banka
SK47 1100 0000 0029 2082 6701

Číslo účtu pre ČR: Fio Banka
2500676911/2010

09.07.2018 Riki je 8 rocny dlhosrsty civaviak, nasiel sa tulat v Bratislave, mal cip, ale cislo nefungovalo a neskor sa nam podarilo zistit, ze majitelka bola starsia pani, ktora zomrela, takze hlada novy domov. Rikino je mily, kontaktny psik, vie ako sa spravat v byte, nesteka, nic nenici, hygienu ma tiez 100%. S fenkami vychadza bez problemov, vacsich psikov vsak ostekava, treba popracovat na socializacii. Ma starsiu, zle zrastenu zlomeninu na prednej packe a problemy s kolenami na zadnych, cakaju ho este vysetrenia, uvidime, ci bude potrebna operacia. Hladame mu domov u priaznivcov plemena, kludne aj ako partak k druhej civke. Nie je vhodny k malym detom.

Fotky

 
Google has deprecated the Picasa API. Please consider switching over to Google Photos

 
Google has deprecated the Picasa API. Please consider switching over to Google Photos